Reklama

Joanna Kurowska została bez pieniędzy: Jestem mocno zaniepokojona!

29/05/2020 06:50

Popularna aktorka wyznała, że w związku z przedłużającą się kwarantanną zaczęła martwić się o swoją przyszłość. Wkrótce zostanie całkowicie bez pieniędzy. Nawet jej przyjaciele przestali się odzywać.

Joanna Kurowska jest jedną z wielu aktorek, które wraz z pandemią koronawirusa pozostają bez pracy. Na co dzień gra na deskach teatrów i w serialach. Teraz jednak zaszyła się wraz z córką w swoim domu na wsi, gdzie próbuje przetrwać ten trudny czas.

Jestem bez pracy już trzy miesiące i jestem mocno zaniepokojona tą sytuacją. Jeśli chodzi o budżet domowy, to jest kiepściutko, ja na szczęście byłam dosyć przezorna i jakieś oszczędności z kupki uzbieranej są, ale to nie może trwać w nieskończoność. Najgorsze jest to, że słyszymy głosy, że ma być druga fala i powrót zachorowań. Nie wiadomo nawet, czy jak otworzą teatry, to czy ludzie będą mieli pieniądze na bilety, bo dużo ludzi przecież nie pracuje - wyznała aktorka.

Reklama

Joanna Kurowska uważa, że pandemia koronawirusa ma swoją przyczynę. To nadmiar rozmaitych dóbr, które gromadzimy i przesada, która nas wszystkich ogarnęła.

W czas Apokalipsy zaszyłam się na wsi.Takie przemyślenia mnie naszły. Gdyby ta cała Korona wydarzyła się w średniowieczu , to wszyscy zgodnie przyznali by że to kara Boża . Za to że nie umiemy się zatrzymać, że tak pędzimy, że kupujemy rzeczy których tak na prawdę mamy w nadmiarze, że mnożymy byty zapominając o duchowości...... coś w tym jest. ... - napisała na Instagramie.

Reklama

ZOBACZ: Anna Korcz w rozpaczliwej sytuacji: Nie mam za co żyć!

Wychodzi z założenia, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Znajomi w mediach społecznościowych, nawet liczni, są tylko "znajomymi" z nazwy.

Ludzie nagle zaczęli ze sobą rozmawiać, niektórzy zobaczyli że wokół nich jest pustka , telefon milczy..... Taki dowcip był w gazecie, siedzi w kaplicy pogrzebowej wdowa przy trumnie męża. Sama siedzi bo w kaplicy oprócz niej nie ma nikogusieńko i mówi do księdza- ,, dziwię się ojcze że nikogo nie ma , przecież mieliśmy tylu przyjaciół na Instagramie.... czas wyciągnąć wnioski. Miłego przymusowego odpoczynku życzę i ..... oby wyszło szydło z wora.... kto jest dla nas prawdziwym przyjacielem, kto dzwoni, kto pyta, kto pamięta - zakończyła.

Reklama

Joanna Kurowska zastanawia się nawet nad zmianą zawodu. Może zacznie pisać i zostanie dziennikarką? Chciałaby, żeby powróciły dobre czasy dla aktorów. Już 8 czerwca ma zostać wznowiona produkcja serialu "O mnie się nie martw", w którym gra matkę Sylwii Małeckiej. Przed zdjęciami aktorzy mają zostać przebadani na obecność koronawirusa. Joanna ma jednak nadzieję, że nie jest nosicielem i będzie mogła wrócić do pracy.

fot. Instagram/joannakurowska_official

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości