Reklama

Roksana Węgiel odeszła z TVP: Nie czułam tego

11/10/2022 05:58

Popularna piosenkarka nie chce więcej prowadzić program "You Can Dance - Nowa Generacja". Czuła się w tej roli wyjątkowo źle. Jak tłumaczy swoją decyzję?

Jesienią ubiegłego roku w TVP pojawił się znany już wcześniej z TVN-u show "You Can Dance". Zmieniono jednak wiek uczestników. W wersji znanej z telewizji publicznej prezentowali się młodzi tancerze mający od 8. do 13. lat. W jury zasiedli: Agustin Egurrola, Klaudia Carlos i Michał Kostrzewski. Program poprowadziła Ida Nowakowska. Roksana Węgiel pełniła rolę drugiej gospodyni, która za kulisami programu wspierała młodych tancerzy.

TVP wydała z tej okazji specjalny komunikat, w którym tłumaczono wybór 17-latki na prowadzącą show:

Reklama

Roksana Węgiel jako 13-latka wystąpiła w pierwszej edycji "The Voice Kids", którą wygrała. Doskonale zdaje więc sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom w programie telewizyjnym. Dodatkowo kilka miesięcy temu Roksana brała udział w programie tanecznym. Razem z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała trzecią edycję "Dance Dance Dance", czym udowodniła, że jej talent jest wielowymiarowy - przekazano.

 

Roksana Węgiel odeszła z TVP

Tymczasem Roxie poinformowała, że nie ma zamiaru kontynuować swojej przygody z telewizyjną konferansjerką. Nie czuje się w tej roli dobrze.

Reklama

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego - stwierdziła w rozmowie z Pomponikiem.

 

ZOBACZ: Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel i Viki Gabor: Zostały wrzucone do szamba

Zdecydowanie woli występy wokalne na scenie i nie jest zadowolona z tego, że musi trzymać się z góry narzuconego scenariusza, co jest typowe w pracy prowadzącej duży program telewizyjny.

Reklama

Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz i gotowe teksty to nie dla mnie, ja wolę spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą - zapewniła.

Druga edycja "You Can Dance - Nowa Generacja" zostanie wyemitowana w styczniu 2023 r. w TVP1. W roli pierwszej prowadzącej Idę Nowakowską zastąpi Edyta Herbuś. Nazwisko drugiej prowadzącej program nie zostało jeszcze ogłoszone.

fot. Instagram/youcandancetvp

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości