Reklama

Marta Bryła o filmie "Kler": Znam problem pedofilii i osoby skrzywdzone przez księży

01/10/2018 08:00

Marta Bryła przyznała, że postanowiła przyjść na premierę "Kleru", ponieważ zna osoby molestowane w dzieciństwie przez duchownych. Chciała zobaczyć, jak ten problem został przedstawiony przez reżysera filmu, Wojtka Smarzowskiego. Aktorka nie uważa, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Jedynym wyjściem jest pokazywać jak najwięcej prawdy w takich filmach jak "Kler". Zaznacza przy tym, że zna wielu wspaniałych księży zachowujących się zgodnie ze swoją posługą. fot. Andras Szilagyi (mwmedia) / plakat do filmu "Kler"

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości