Reklama

Magda Bereda o swoim chłopaku: Zawsze mi towarzyszy i ogromnie mnie wspiera

09/01/2020 07:00

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym jednej z najpopularniejszych polskich youtuberek. Magda Bereda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim równie znanym w internecie partnerze.

Magda Bereda jest najpopularniejszą śpiewającą polską youtuberką. Na swoim kanale wykonuje covery wielkich gwiazd, ale także własne piosenki. W tym roku zamierza nagrać swoją debiutancką płytę. Do tej pory próbowała swoich sił w telewizyjnych talent show, ale największą popularność zyskała dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Występowała tam z tancerzem Kamilem Kuroczko. Choć była mocno krytykowana, dzięki swoim fanom zaszła całkiem wysoko – zajęła czwarte miejsce.

Na zaproszenie Dody wzięła udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Na premierze filmu dokumentującego kulisy tego wydarzenia wokalistce towarzyszył jej chłopak, Łukasz Górski, który również jest znanym youtuberem. Magda rzadko wypowiada się o partnerze, ale dla Wideoportalu uczyniła wyjątek.

Reklama

To jest taka właśnie moja prywatność, której raczej nie umieszczam w internecie. I po prostu cieszymy się, kiedy mamy chwilę dla siebie, kiedy przychodzi weekend, kiedy możemy obejrzeć jakiś film czy pójść chociażby na basen, do kina. Dzisiaj też jest ze mną i zawsze mi towarzyszy. Zawsze mnie ogromnie wspiera. I przede wszystkim jest mega utalentowany, bo dubbinguje – wyjaśniła.

ZOBACZ: Maffashion zaręczyła się z Sebastianem Fabijańskim?! A dopiero co rozstała się z byłym!

Pasją Łukasza, znanego też jako Luka, jest podkładanie głosów pod znane postacie, najczęściej z filmów i serialu. Zajmuje się tym na swoim kanale Łuki Gie.

Reklama

Od lat pasjonuję się aktorstwem. Marzenie o tym, by stanąć kiedyś przy mikrofonie obok moich autorytetów, ludzi, których pracę aktorską i dubbingową podziwiam, zmotywowała mnie do pracy nad własnym głosem i dykcją. Założenie kanału Łuki Gie było kolejnym krokiem i zarazem konsekwencją realizacji tego celu. Profil stanowi moją małą przestrzeń, w której dzielę się pasją, daję upust kreatywności i - mam taką cichą nadzieję - motywuję innych do podążania za własnymi marzeniami - napisał na swoim kanale.

Magda i Łukasz poznali się kilka lat temu i do dzisiaj są nierozłączni. Dzielą ze sobą życie prywatne, a także swoje pasje. Życzymy im powodzenia w spełnianiu marzeń - Magdzie w karierze muzycznej a Łukaszowi w branży dubbingowej.

Reklama

fot. Instagram/luka_gorski, magdabereda

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości