Reklama

Joanna Jabłczyńska przeszła operację: Mój głos nie wróci do poprzedniego stanu

12/04/2023 06:00

Gwiazda "Na Wspólnej" ma niepokojące problemy związane z głosem. Istnieje ryzyko, że nie będzie w stanie mówić w taki sposób, jak przed operacją. To może skomplikować jej sytuację zawodową jako aktorki.

Joanna Jabłczyńska od lat pracuje jako aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Nagrywa również piosenki oraz audiobooki, a także dubbinguje filmy dla dzieci. W jej pracy prawidłowe operowanie głosem jest niezwykle ważne.

 

Joanna Jabłczyńska przeszła operację. Ma obawy o swój głos

Niestety w ostatnim czasie u aktorki pojawiły się problemy ze zdrowiem. Przeszła poważną operację strun głosowych, w wyniku której na pewien czas przestała mówić. Od tej pory musi dbać o siebie i stale przebywać pod kontrolą specjalistów. Istnieje ryzyko, że nie będzie już w stanie mówić tak swobodnie jak dawniej.

Reklama

 

Mój głos pewnie nie wróci do poprzedniego stanu. Pewnie nie zrobię z nim takich cudów, jakie robiłam wcześniej. Cały czas jestem pod opieką specjalistów, teraz mam okres dodatkowych badań po rehabilitacji. Idzie dobrze, głos mi się nie łamie i nie znika. Ale żebym czuła się swobodnie ze swoim głosem, jest bardzo daleko. Możliwe, że nie usłyszymy go w takiej wersji, jakiej był - wyznała ze smutkiem w rozmowie z Plejadą.

 

Co jest w tym momencie najcięższe dla aktorki?

 

Najciężej jest siedzieć cicho, może właśnie dlatego mój głos już zawsze będzie kuleć. Trudno jest mi siedzieć i nic nie mówić - przyznała.

Reklama

 

Joanna Jabłczyńska najbardziej znana jest z serialu "Na Wspólnej". Jednak oprócz aktorstwa chciała mieć drugi fach w ręku. Zdecydowała się na studia prawnicze i w ten sposób realizuje się w zawodzie radcy prawnej. Nie ukrywa, że z tego powodu zamierzała zakończyć swoją przygodę z serialem. Tłumaczy, dlaczego w końcu nie zdecydowała się na ten krok.

ZOBACZ: Joanna Jabłczyńska o młodym wyglądzie: Przed wejściem do klubu proszono mnie o dowód

 

Miałam taki moment, kiedy chciałam zrezygnować z serialu, ale z innych powodów niż moi koledzy. Jak dostałam się na Wydział Prawa, to doszłam do wniosku, że nie połączę tak ciężkich studiów z pracą w serialu. Przyszłam do produkcji i powiedziałam, że dziękuję za te trzy lata wspólnej pracy, bardzo chcę zdobyć wykształcenie, więc niestety muszę zrezygnować. Nasza kierowniczka produkcji powiedziała: "Słuchaj, Asia. Szanujemy, podziwiamy, gratulujemy, wspieramy, ale daj nam szansę. Po prostu spróbujmy, zobaczymy, jak to wyjdzie. Postaramy się dostosować, postaramy się pomóc". Rzeczywiście ta nasza współpraca była super. Udało się i skończyć studia, i aplikację, i nadal te dwa zawody łączyć - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Reklama

fot. KAPiF

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości