Reklama

Izabela Dąbrowska o "Uchu Prezesa": Prawdziwa pani Basia nie jest taka obcesowa i wredna

02/04/2019 08:00

Izabela Dąbrowska w wywiadzie dla Wideoportalu opowiedziała o roli pani Basi i kulisach "Ucha Prezesa". Aktorka odtwarzała w serialu postać sekretarki prezesa wzorowanego na Jarosławie Kaczyńskim. Na początku nie wiedziała, że będzie grała osobę, która istnieje naprawdę. - Nie wiedziałam o istnieniu prawdziwej pani Basi. Byłam bardzo zaskoczona. Przyjmując propozycję myślałam, że będę grała jakąś wymyśloną sekretarkę - wyznała. W związku z tym stworzyła postać, która znacznie różni się od pierwowzoru. - Dotarły do mnie głosy od polityków, którzy mówili, że prawdziwa pani Basia to osoba z klasą, która nawet jak nie wpuści kogoś, to mu współczuje. Nie jest tak obcesowa i wredna, jak postać, którą ja stworzyłam - zdradziła. Serial z miejsca stał się bardzo popularny. - Nawet jacyś socjologowie wypowiadają się na ten temat. Przyznam się, że z jednej strony mnie to rozbawiło, bo pracując nad tym w ogóle nie mieliśmy takiej świadomości, że coś takiego tworzymy. Gdybyśmy zaczęli się nad tym zastanawiać, to w ogóle by to nie powstało, bo by nas odpowiedzialność zabiła – wyznała ze śmiechem. Aktorka uważa, że "Ucho Prezesa" tak mocno wpisało się w polską rzeczywistość, ponieważ był to pierwszy serial komediowy, podejmujący aktualne tematy polityczne dostępny dla wszystkich w internecie. Produkcja serialu została zakończona, ale jego kontynuację można oglądać w postaci spektaklu wystawianego w Teatrze 6. Piętro. fot. screen z serialu "Ucho Prezesa"/Showmax

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości