Reklama

Tomasz Jakubiak opublikował pilne OŚWIADCZENIE: Walczę, każdy dzień to wyzwanie

26/04/2025 06:00

Tomasz Jakubiak od wielu miesięcy zmaga się z rzadką odmianą nowotworu. Przebywał już w Izraelu, zaś obecnie przechodzi leczenie w Atenach. Właśnie opublikował oświadczenie, w którym przekazał zaniepokojonym internautom pilne informacje.

Znany z programu "MasterChef" Tomasz Jakubiak choruje na rzadki i złośliwy nowotwór jelita oraz dwunastnicy, który dał przerzuty do kości i zaatakował miednicę oraz kręgosłup. Wszystko zaczęło się od natarczywego bólu brzucha, który przez dłuższy czas ignorował. Kiedy ból przerzucił się na kręgosłup, postanowił wykonać dokładne badania.

Okazało się, że znany z telewizji kucharz cierpi na raka w stanie zaawansowanym.

Przyjechał do mnie lekarz do domu, mój znajomy i mówi: "Słuchaj, musimy porozmawiać, bo masz nowotwór. [...] Z rezonansu wyszło, że masz bardzo mocno zjedzone kości miednicy, jakieś dwa kręgi w kręgosłupie i że jest ciężka sytuacja" - wyznał.

Reklama

Tomasz Jakubiak opublikował pilne OŚWIADCZENIE: Walczę, każdy dzień to wyzwanie

Tomasz Jakubiak odbył już kurację w Izraelu. Niedawno został przewieziony karetką aż do Aten w dalekiej Grecji. W tym celu została wykonana zbiórka pieniędzy, ponieważ koszty leczenia przewyższyły możliwości finansowe chorego.

SPRAWDŹ: Pogorszył się stan Tomasza Jakubiaka: Rodzina się ze mną trzy razy żegnała

Do tej pory regularnie zdawał relacje w mediach społecznościowych. Jednak w związku z tym, że nie odzywał się od jakiegoś czasu, postanowił wydać oświadczenie, aby uspokoić fanów. Zapewnił, że walczy o swoje zdrowie i podziękował za słowa otuchy oraz wsparcia.

Reklama

Kochane Głodomory, jak widzicie, jestem mniej aktywny w mediach społecznościowych. Obecnie przebywam w Atenach, gdzie intensywnie się leczę. Walka, którą toczę, wymaga ode mnie ogromnej ilości czasu, siły i pełnego skupienia. Każdy dzień to wyzwanie, któremu staram się sprostać z pełnym zaangażowaniem.

Z całego serca dziękuję Wam za troskę, wiadomości i wsparcie - są dla mnie niezwykle ważne. Odwiedzam Instagrama, czasem czytam Wasze komentarze i wiadomości, ale nie jestem w stanie każdemu z osobna odpisać. Proszę, nie odbierajcie tego jako obojętności - po prostu muszę teraz skoncentrować się na leczeniu.

Reklama

Mam nadzieję, że zrozumiecie. Wasza obecność, dobre słowa i pozytywna energia są dla mnie nieocenione - przekazał.

Walczę dalej. Z całych sił. Dziękuję, że jesteście - dodał w opisie swojego postu.

Tomasz Jakubiak, fot. Instagram

Tomasz Jakubiak, fot. Instagram

Tomasz Jakubiak, fot. KAPiF

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości