Reklama

Nergal o skandalu z Piaskiem: Je*ać PiS to niemal zwrot grzecznościowy!

13/01/2021 07:00

Muzyk zabrał głos w sprawie niefortunnego nagrania z urodzin Andrzeja Piaseczna, które wypuścił do internetu. Czy Piasek za karę zostanie wyrzucony z TVP?

Wciąż głośno jest o skandalu, jaki miał miejsce po upublicznieniu filmiku z urodzin Andrzeja Piasecznego. Na nagraniu, podczas wznoszenia toastu, piosenkarz wykrzykuje: "Je*ać biedę, je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam, co tego...". Następnie rozmowa toczy się o narkotykach.

Wkrótce potem stanowisko w sprawie zajęła telewizja publiczna (Piasek jest obecnie jurorem w programie "The Voice Senior" TVP2). Stacja jest w tej kwestii nieugięta.

Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości - Centrum Informacyjne TVP.

Reklama

Nergal o skandalu z Piaskiem

Teraz wypowiedział się w tej sprawie Adam "Nergal" Darski, który był autorem nagrania z urodzin Piaska.

Dla mnie jest to oczywiście g***oburza w szklance wody. Jesteśmy ofiarami ery absurdów, zaczynając od polityki, obyczajowości, a na kwestiach socjalnych kończąc - stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską.

Lider methalowej grupy Behemoth uważa, że cała afera to burza w szklance wody. Jednocześnie ironizował na temat wulgarnego sloganu, który zdobył popularność w trakcie Strajku Kobiet.

Reklama

Rozumiem, że w związku z zamrożeniem życia publicznego mamy w tzw. branży "sezon ogórkowy", ale żeby z kilkusekundowego klipu, na którym kilku dorosłych ludzi bawi się szampańsko z okazji 50 urodzin jednego z nich, robić taki dym? Że co? Że artysta X przeklął? Że artystka Y użyła w żartobliwym tekście słowa "dragi"? Że "je*ać PiS"? Przecież to już niemalże zwrot grzecznościowy! Jak wchodzę codziennie do lokalnego warzywniaka, używam go zamiast "dzień dobry" i w ten sam sposób mi pani z uśmiechem odpowiada - żartował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szokujące urodziny Piaska: Je*ać PiS i Konfederację! (WIDEO)

Reklama

Następnie zwrócił się do widzów Telewizji Polskiej z apelem. Próbował wytłumaczyć, że znane osoby nie różnią się od innych, mają takie same przywary i potrzeby.

Drogi elektoracie telewizji reżimowej, wyobraź sobie, że artyści to też ludzie. Zdarza im się kląć, używać dziwnych, czasem niecenzuralnych zwrotów. Lubimy też niektóre używki, a nawet seks! Kto nie przeklina niech pierwszy rzuci kamień! Trochę dystansu Polacy, bo inaczej wszyscy zginiemy. Amen - zakończył.

Jak myślicie, czy Piasek i Nergal pojawią się jeszcze na antenie TVP?

Reklama

fot. Instagram/nergal69, andrzejpiaseczny_official

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości