Reklama

Norbi szuka pracy przez ogłoszenie

10/11/2023 06:00

W związku z licznymi informacjami o możliwej fali zwolnień w TVP Norbi opublikował pewnego rodzaju ogłoszenie o pracę. Zaznaczył, że gdyby został usunięty z telewizji, dorabiałby koncertując. Nie ukrywa jednak, że byłoby mu smutno odchodzić z teleturnieju "Koło Fortuny", który bardzo lubi prowadzić.

Po wygranej opozycji w wyborach na pracowników TVP padł blady strach. Wielu z nich obawia się, że zostaną zwolnieni z pracy. Najbardziej zagrożeni są dziennikarze programów informacyjnych. Mówi się także, że zostanie usuniętych wielu prezenterów pracujących w programach rozrywkowych TVP. Padło nazwisko Macieja Kurzajewskiego. Jak twierdzą eksperci, dał zły przykład, wchodząc w związek z mężatką - Kasią Cichopek.

Norbi szuka pracy przez ogłoszenie?

Pojawiły się również plotki o tym, że pracę w TVP może stracić Norbi, który prowadzi w Dwójce "Koło Fortuny". W rozmowie z Shownews.pl prezenter przypomniał, że spełnia się również jako piosenkarz. Wciąż ma zamówienia na kolejne występy. Publiczność wciąż lubi słuchać na żywo jego jedyny przebój - "Kobiety są gorące".

Reklama

Miałem bardzo dobry sezon. Tu mogę zacytować mojego kolegę z zespołu, Michała, który powiedział: "Stary, w końcu czuję, że gramy". Można powiedzieć, że wróciliśmy do takiego grania, jakie było przed pandemią. Graliśmy koncerty praktycznie w każdy weekend - stwierdził gwiazdor TVP.

Nie jest przyspawany na stałe do telewizji, liczy na kolejne zlecenia koncertowe.

Tak jak mówiłem, ja żyję z estrady. Dla mnie to jest taka sytuacja, że dziś jestem, a jutro mnie ma. Jestem do zatrudnienia. Jestem człowiekiem z zewnątrz - zapewnił.

Reklama

Z drugiej strony lubi swoją pracę w "Kole Fortuny", nie mówiąc już o honorarium, jakie otrzymuje za prowadzenie tego popularnego teleturnieju.

Atmosfera na planie jest wspaniała. Ludzie, którzy pracują z nami, są świetni, Gracze oczywiście też. Z tego powodu więc byłoby mi smutno - przyznał.

Na Instagramie umieścił zdjęcie z jesiennych porządków, do których zabrał się przy swoim domu. Dodał do tego wpis w postaci żartobliwego ogłoszenia o pracę.

ZOBACZ: Doda ujawniła ile pieniędzy zażądał od niej Norbi: Pazerność gubi!

Reklama

Siemano, jeżeli potrzebujecie gościa od grabienia liści chętnie przyjadę i ogarnę. Nie dotyczy weekendów, bo wtedy dorabiam jako wykonawca estradowy.

Z pewnością ma nadzieję, że tego typu pracy nigdy nie będzie musiał wykonywać zarobkowo.

fot. KAPiF

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości