Reklama

Magda Mołek odeszła z TVN: Dowiedziałam się o tym z mediów!

05/08/2020 06:50

Dziennikarka nie pojawi się więcej na antenie stacji. Po 16 latach pożegnała się z telewizją TVN i rozpoczęła nowy projekt.

Magda Mołek związana jest z telewizją od wielu lat. Przez dłuższy czas pracowała w TVN-ie, ale wcześniej kojarzona była z TVP. W Jedynce prowadziła nieistniejący już program śniadaniowy "Kawa czy herbata" oraz festiwale w Opolu i Sopocie. Pracowała też w innych stacjach - TV Puls i RTL 7. Do TVN-u trafiła w 2004 roku. Wraz z Hubertem Urbańskim prowadziła "Taniec z gwiazdami". wraz z Jolantą Kwaśniewską "Lekcję stylu" w TVN Style, z Dorotą Wellman "Miasto kobiet", a także "Dzień dobry TVN".

Najdłużej, bo aż 11 lat - od 2009 roku - była gospodynią własnego, kameralnego talk show "W roli głównej". W intymnej atmosferze rozmawiała z wieloma gwiazdami, m.in. Małgorzatą Rozenek, Kasią Nosowską, Cezarym Pazurą, a nawet Sharon Stone. Znana była z tego, że przygotowywała każdy odcinek niezwykle pieczołowicie i oddawała się powstawaniu swojego programu niemalże w całości.

Reklama

Jak sobie tak zapiszę te pytania pod palcem, najpierw sobie je wymyślam, potem przetrawiam, później przez 3 noce nie śpię, bo muszę sobie 16 razy zadać to pytanie, czy ono mi tam leży i w ogóle, w jakim kontekście i gdzie je tam wcisnąć. A jak sobie zapiszę to potem pamiętam - opowiadała o przygotowaniach do nagrania w "Dzień dobry TVN".

Bardzo przy tym przeżywała rozmowy ze swoimi gośćmi na planie programu.

Niektórzy próbują jeszcze trzymać gardę, ale ja jej nie trzymam, często płaczę razem z nimi, śmieję się z nimi, kłócę się z nimi, bo czasem mamy inne spojrzenia, ale to jest prawda. Ludzie mają emocje.

Reklama

Niestety, ten czas właśnie się zakończył. Telewizja TVN Style nie przedłuży programu na okres jesienny. W tym miejscu planuje nadawać programy o charakterze poradnikowym. Magda dowiedziała się z mediów o tym, że nie ma już jej programu. W związku z tym wystosowała na Instagramie swoiste pożegnanie ze swoimi widzami.

I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu "W roli głównej", byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie!Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Duszom, które spotykam na swojej drodze - napisała.

Reklama

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kammel stracił pracę w programie TVP! Zastąpi go znany gwiazdor

Od jakiegoś czasu Magda Mołek nie prowadzi również "Dzień dobry TVN", w którym stanowiła udany duet z Marcinem Mellerem. Tym samym jej współpraca ze stacją TVN zakończyła się na dobre. Dziennikarka jednak nie załamuje się. W kwietniu założyła własny kanał na YouTubie, w którym przeprowadza podobne wywiady do tych ze swojego telewizyjnego programu.

Dla mnie YouTube jest emanacją wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszystko, ale to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, będąc w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób, jakaś autocenzura, autokontrola. Teraz mam to w du*ie - wyznała dziennikarka w rozmowie z Karolem Paciorkiem.

Reklama

Popularność, jaką cieszy się jej kanał świadczy o tym, że najlepsze wywiady obecnie nie przeprowadza się w telewizji, ale w internecie.

fot. Instagram/magda_molek

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości