Reklama

Aldona Orman w szpitalu - pęknięcie tętniaka

27/10/2023 14:08

Aldonę Orman z planu serialu natychmiast przewieziono do szpitala i skierowano na salę operacyjną. Okazało się, że pośpiech był całkowicie uzasadniony, ponieważ doznała pęknięcia tętniaka. Aktorce uratowano życie, ale jej stan wciąż jest poważny.

Aldona Orman od lat występuje w serialu "Klan", z powodzeniem odtwarzając postać sympatycznej właścicielki kliniki medycyny estetycznej Barbary Mileckiej. Niewiele osób wie, że w życiu prywatnym przechodziła poważne perturbacje zdrowotne. Przed laty ciężko chorowała, przeszła sepsę i otarła się o śmierć.

Aldona Orman w szpitalu - pęknięcie tętniaka

Niestety w ostatnich dniach aktorka ponownie poważnie podupadła na zdrowiu. W niedzielę 15 października pokazała swoje ostatnie zdjęcie na Instagramie, na którym widać moment, w którym oddaje głos podczas wyborów. Dzień później jak zwykle pojawiła się na planie "Klanu". Nikt nie mógł przewidzieć tego, co się później stało. Nagle poczuła się bardzo źle i w trybie pilnym została przewieziona do szpitala. Okazało się, że w jej głowie pękł tętniak.

Reklama

Dopiero 10 dni później była w stanie przekazać na Instagramie, co się z nią dzieje. Lekarzom udało się dosłownie wyrwać ją ze szponów śmierci.

16 października zostało mi uratowane życie! Najpierw moja kochana i wspaniała Klanowa Rodzina, szybko wezwała karetkę na plan, gdy częściowo pękł mi tętniak w głowie. W Szpitalu MSWiA po szybkich badaniach okazało się, że mam świeżą krew w głowie. Wybitny lekarz neurochirurg wewnątrznaczyniowy Michał Zawadzki i Vadim Matsibora operowali pozostałą część tętniaka. Embolizowano go od 1.00 do 6.30 rano. Po 10 dniach dalej ból jest straszny. Jestem bardzo słaba, Żadne leki nie potrafią go uśmierzyć – napisała.

Reklama

ZOBACZ: Aldona Orman przeżyła śmierć kliniczną: Pan Bóg miał wobec mnie inne plany

Podziękowała zespołowi lekarskiemu szpitala MSWiA za uratowanie jej życie. Następnie zwróciła się do internautów o modlitwę za jej zdrowie.

Proszę o modlitwę, jeśli się modlicie i dobrą energię. Kochani dbajcie o swoje zdrowie.

Dołączamy się do apelu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

fot. Instagram/aldona_orman, KAPiF

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości