Reklama

Artur Orzech został wyrzucony z TVP! Naraził telewizję na straty?

23/03/2021 06:56

Wieloletni dziennikarz pracujący dla TVP nie pojawił się na nagraniu "Szansy na sukces". W telewizji zapadł decyzja, że zostanie zwolniony ze skutkiem natychmiastowym.

Artur Orzech od lat kojarzony jest z Telewizją Polską. Nic dziwnego, prowadził tam wiele programów muzycznych. Najbardziej znany jest jako komentator Eurowizji i to już od 1994 roku, kiedy po raz pierwszy na konkursowej scenie pojawiła się reprezentantka Polski - Edyta Górniak. Od 2019 roku prowadził wznowioną po latach "Szansę na sukces". W tej roli zastąpił Wojciecha Manna.

 

Artur Orzech został wyrzucony z TVP

Wygląda na to, że nie zobaczymy go już ani w tym, ani w żadnym innym programie TVP. W dniu wczorajszym miał zostać nagrany odcinek specjalny "Szansy..." z udziałem gwiazd oraz dzieci z z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku. Dwie godziny wcześniej dziennikarz poinformował, że nie pojawi się podczas nagrania.

Reklama

Dopiero na dwie godziny przez zaplanowanym nagraniem audycji, produkcja otrzymała informację, że pan Artur Orzech jest niedysponowany i nie pojawi się na nagraniu. Późniejsze próby nawiązania przez TVP kontaktu z panem Arturem Orzechem nie powiodły się - poinformował rzecznik TVP.

Telewizja została zmuszona, aby w błyskawicznym tempie znaleźć zastępstwo. Wybór padł na innego wieloletniego dziennikarza muzycznego pracującego w Telewizji Polskiej - Marka Sierockiego. Poinformowano, że Artur Orzech został zwolniony, zasugerowano przy tym, że jego zachowanie było wręcz naganne i mogło narazić telewizję na niepowetowane straty.

Reklama

Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu. Z powodu niedyspozycji i absencji Artura Orzecha, Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe, które powstałyby w przypadku niezrealizowania audycji - podano w oświadczeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wojciech Mann odszedł z radiowej Trójki! Dziennikarz solidaryzuje się ze zwolnioną koleżanką

W dniu wczorajszym Artur Orzech nie skomentował nieprzyjemnej sytuacji. Przez cały dzień miał wyłączony telefon. Nie wiadomo więc, z jakiego powodu nie pojawił się podczas nagrania ważnego dla telewizji programu.

Reklama

fot. Instagram/szansanasukces.opole2021

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości