Reklama

Dorota Gardias ma koronawirusa. Naprawdę jest tak źle?

03/10/2020 08:00

Pojawiły się nowe wieści na temat stanu zdrowia popularnej prezenterki. Jest również oświadczenie, które wydała w związku z chorobą. Stara się dzielnie walczyć, choć jest to trudna walka.

Dorota Gardias zachorowała niedawno na COVID-19. Obecnie znajduje się w szpitalu wraz ze swoją 7-letnią córeczką Hanią, od której zakaziła się koronawirusem. Jak podał "Super Express", stanu pacjentki nie można określić jako dobry.

Dorota miała problemy z oddechem i od razu została skierowana do szpitala MSWiA. Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle. Dorota szybko się męczy, mówiąc. Momentalnie zaczyna kasłać. Jej organizm jest bardzo osłabiony - zdradziła tabloidowi znajoma pogodynki.

Reklama

Dorota Gardias ostatni raz w pracy była 20 września. Potem podupadła na zdrowiu. W telewizji TVN zostały przebadane wszystkie osoby, które miały z nią styczność.

Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu. Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy.

Reklama

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zaskakujące początki Doroty Gardias: Śpiewałam z tatą podczas imprez...

Dorota Gardias wystosowała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia.

Dzień dobry wszystkim. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna.

Następnie przekazała, że na szczęście jej stan zaczął się poprawiać.

Reklama

Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG.

Życzymy Dorocie i jej córce szybkiego powrotu do zdrowia!

Reklama

fot. Instagram/dorotagardias, MWmedia

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości