Reklama

Kinga Rusin ponownie ostro o Magdalenie Ogórek: Chorągiewka, która stała się twarzą TVPiS!

27/08/2022 06:00

Kiedy Magdalena Ogórek zaapelowała, aby Kinga Rusin powściągnęła emocje, ta odparła, że Ogórek jest jednym z symboli hańby oraz twarzą kłamiącej i jątrzącej "ku*wzji".

Konflikt pomiędzy Kingą Rusin a Magdaleną Ogórek wybuchł przed rokiem. Była gwiazda TVN jest przeciwniczką PiS oraz ostrą krytyczką TVP pod rządami Jacka Kurskiego. Kiedy Magdalena Ogórek prowadziła program "W kontrze" razem z Jarosławem Jakimowiczem, Rusin nazwała ich oboje "reżimowymi kreaturami". Wówczas Ogórek zagroziła Rusin sądem.

Podczas środowej imprezy ramówkowej Telewizji Polskiej reporter Pudelka zapytał Magdalenę Ogórek, czy poprowadziłaby program z Kingą Rusin. Gwiazda telewizji publicznej tym razem zdawała się mówić pojednawczym tonem.

Reklama

Poza życzeniami "wszystkiego najlepszego", skierowałabym do niej życzenia powściągnięcia swoich emocji, bo wiele słów, których ona używa w internecie, jest bardzo krzywdzących dla innych ludzi. Wydaje mi się, że mój duet z Kingą Rusin to mógłby być jeszcze inny typ rodzaju "W kontrze", a tak jak powiedziałam, to jest rozdział zamknięty - stwierdziła.

 

Kinga Rusin ponownie ostro o Magdalenie Ogórek

Na tę wypowiedź błyskawicznie zareagowała Rusin, która obecnie odpoczywa od upałów na Islandii. Napisała na Instagramie o Magdalenie Ogórek w wyjątkowo mocnych słowach.

Reklama

Ogórek, chorągiewka, która stała się twarzą TVPiS, najbardziej zeszmaconej, hejterskiej instytucji medialnej w służbie władzy, apeluje do mnie o "powściąganie emocji". Apeluje więc do mnie, do nas, żebyśmy spokojnie i beztrosko, z popcornem w dłoni, akceptowali szambo płynące z TVP, publicznej instytucji ukradzionej przez pisowski rząd, żebyśmy przymknęli oko na to, co jej horda wyrabia z naszym krajem. Niedoczekanie!

 

ZOBACZ: Magdalena Ogórek grozi Kindze Rusin sądem: Ma czas do jutra, by przeprosić!

Reklama

Następnie przeszła do bezpardonowej oceny TVP, nazywając tę stację "ku*wizją".

Obóz Ogórek, Jakimowicza, Kurskiego na naszych oczach, rozkrada i niszczy Polskę! Doprowadził nas do narodowej, finansowej i ekologicznej katastrofy! "Ogórki", "Jakimowicze" i Kurski są dla nas, większości Polaków, symbolami hańby, twarzami ku*wizji, kłamiącej i jątrzącej non-stop, szczującej na ludzi, wpychającej nam chamską propagandę i słono opłacanej z naszych podatków, telewizji będącej narzędziem ludzi, którzy dokonali zamachu na polską konstytucję, niezależne sądy i trybunały, na wolność polskich kobiet i edukację naszych dzieci - wyliczała.

Reklama

Ewentualną współpracę z Ogórek i TVP nazwała "odrażającą". Uważa, że wszyscy, których wymieniła powinni zniknąć z przestrzeni publicznej. Dodała, że do tej pory od Magdaleny Ogórek nie otrzymała pozwu sądowego.

fot. Instagram/kingarusin, magdalena.ogorek

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości