Reklama

Doda zawiesza karierę! Nie ulegnę żadnej presji

12/02/2020 06:45

Piosenkarka postanowiła odpocząć. Dorota Rabczewska ma dość blichtru, mediów i ścianek. To smutna wiadomość dla fanów artystki.

Doda bierze co najmniej półroczny urlop od błysku fleszy. To zaskakująca decyzja, bo jest to jedna z najbarwniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci  nierozłącznie związanych z polskim show-biznesem. Po dwudziestu latach w branży postanowiła zrobić sobie przerwę, która ma potrwać minimum pół roku. Wokalistka zapowiedziała, że na jakiś czas zniknie również ze sceny muzycznej.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić - tłumaczyła swoją decyzję w rozmowie z "Party".

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień planuje połączyć podróżowanie z pracą przy ekranizacji książki „Dziewczyny z Dubaju”. Reżyserią zajmie się Maria Sadowska, zaś Doda wyprodukuje film wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem. Trwa właśnie kompletowanie obsady aktorskiej, zaś wiosną mają ruszyć zdjęcia w Emiratach Arabskich. Tam piosenkarka będzie mogła odpocząć i oddać się swojej drugiej pracy i filmowej pasji.

ZOBACZ: Maria Sadowska ujawni tajemnice dziewczyn z Dubaju! Wyreżyseruje film Dody

Plany dłuższego urlopu od mediów pojawiły się w głowie artystki już w 2018 roku. Od 20 lat pracowała niemal bez przerw. Jako nastolatka dzieliła szkołę z występami w Teatrze Buffo u Janusza Józefowicza, następnie święciła sukcesy w zespole Virgin, a później kontynuowała karierę muzyczną w pojedynkę. Napięty grafik dawał się już jej we znaki. Czas więc trochę przystopować.

Reklama

Pracuję od trzynastych urodzin, show-biznes zakręcił moim życiem, więc teraz chyba warto zobaczyć, co jest po drugiej stronie - mówiła na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal w 2018 roku.

Koniec roku nie był również dobry, jeśli chodzi o zdrowie artystki. Przez okropne piski w uszach i nieustanne wizyty u lekarzy Doda zmuszona była odwołać jeden z koncertów. Te zaplanowane na luty i marzec z udziałem orkiestry mogą być ostatnią szansą dla fanów gwiazdy, by w tym roku posłuchać jej na żywo.

Reklama

Trzymamy kciuki, by Doda nabrała sił do dalszej pracy nad muzycznymi projektami i czekamy na powrót w wielkim stylu.

fot. Instagram.com/dodaqueen

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości