Reklama

Mamy zdjęcia ze ślubu Edzi Nowak z Królowych Życia!

16/10/2020 06:50

To kolejny, przełomowy moment u "Królowych życia". Edzia, najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, wyszła za mąż. W końcu możemy podziwiać zdjęcia ze ślubu. Okazało się jednak, że również tym razem Dagmara skradła show!

Jeszcze niedawno na próżno było szukać obecności Edzi Nowak w social mediach. Przyjaciółka Dagmary pozostawała w cieniu przebojowej "królowej życia". W programie zdradziła jedynie, że ma 42 lata i dwójkę dzieci - 12 letnią córkę, Kryspinę, i 20 letniego syna, Nicolasa. Niedawno, pod wpływem rosnącej popularności, ugięła się i na prośby fanów założyła konto na Instagramie.

Jednak dopiero teraz pokazała swoje zdjęcia ze ślubu w Wenecji, choć uroczystość miała miejsce… rok temu.

Edzię i Dagmarę Kaźmierską łączy silna, choć burzliwa przyjaźń. Obie wiedzą, że mogą polegać na sobie w ważnych kwestiach. Dagmara wspierała Edzię, gdy ta straciła swoje nienarodzone dziecko. 

Reklama

Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch****e, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu - mówiła Dagmara w "Królowych życia". 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat w "Królowych życia". Edzia straciła dziecko

Nie dziwi więc to, że podczas ślubu Edzi z mechanikiem Adamem nie zabrakło jej przyjaciółki.

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę - tak o narzeczonym Edzi mówiła Dagmara. 

Reklama

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu możemy obejrzeć zdjęcia nie tylko z ceremonii sprzed roku, ale również tegoroczne - podczas spływu gondolą.

Nasza pierwsza rocznica slubu koscielnego „Co wiec Bog zlaczyl, niech czlowiek nie rozdziela” #weeddingday #slubkoscielny #mojamiłość #ttv #krolowe_zycia_official #króloweżycia – napisała Edzia.

Oczywiście życzymy parze dużo szczęścia. Czy jednak Dagmara nie przyćmiła swoją osobą panny młodej?

 

fot. Instagram/edzia_official_ 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości