Reklama

Edyta Herbuś wzięła ślub? "To było wyjątkowe wyznanie"

12/10/2018 08:00

Edyta Herbuś podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni pojawiła się z nowym partnerem. Od razu zauważono, że ma obrączkę na palcu. W mediach pojawiły się spekulacje na temat tego, czy wyszła za mąż. W wywiadzie dla Wideoportalu aktora odniosła się do tych informacji. Stwierdziła, że nie została żoną, zaś obrączka, którą nosi od lipca, jest związana z "wyjątkowym wyznaniem". fot. Andrasz Szilagyi/mwmedia

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości