Reklama

Edyta Górniak straciła współpracowników i wyjechała w góry

20/11/2020 06:57

Ostatni czas nie był dla piosenkarki zbyt łaskawy. Najpierw, po kontrowersyjnych wypowiedziach negujących pandemię koronawirusa, spadł na nią grad krytyki. Teraz okazało się, że musiała pożegnać się z wieloletnimi współpracownikami.

Niedawno Edyta Górniak przeprowadziła transmisję live na swoim Instagramie, w której zadeklarowała, że zamierza zniknąć z mediów społecznościowych. Słowa o statystach w szpitalach, które wówczas wypowiedziała, wywołały burzę. Za szerzenie teorii spiskowych na temat pandemii koronawirusa skrytykowało ją wiele osób z show-biznesu. W odwecie piosenkarka nazwała swoich krytyków "baranami".

Wy barany bezmyślne jeden z drugim, "koledzy" z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo - napisała.

Reklama

Niestety, wydaje się, że poza Internetem i mediami społecznościowymi doskwiera jej samotność. Opuścili ją ważni dla niej ludzie. Jak dowiedział się "Super Express", współpracę z diwą zakończył z jej wieloletni menadżer koncertowy. Odszedł również Marcin Wieczorek, asystent zajmujący się wizerunkiem piosenkarki, a także dwie stylistki i fryzjer.

Jej zaufana asystentka jest teraz prawą ręką Małgorzaty Rozenek-Majdan, podobnie jak dwie stylistki i fryzjer. Gwiazda TVN jest bardzo zadowolona z nowych ludzi. To prawdziwi profesjonaliści - poinformował tabloid.

Reklama

W jaki sposób na tę sytuację zareagowała diwa? Artystka zaszyła się w swojej nowej willi w górach. Przypomnijmy, że o domu marzeń opowiadała już jakiś czas temu w “The Voice od Poland”. Niedawno spełniła swoje marzenie, kupując posiadłość na wsi pod Zakopanem za kwotę 800 tysięcy złotych. W domu urządzonym w minimalistycznym stylu zen może odpocząć od zgiełku, odnaleźć spokój ducha i relaksować się w okazałym ogrodzie. Nie może jednak liczyć na towarzystwo swojego syna Allana, który uczy się w szkole wojskowej.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak kupiła dom marzeń w GÓRACH. "Będzie miała kontakt z naturą"

Reklama

Piosenkarka zamierza wykorzystać nadchodzący czas na to, by odpocząć od krytyki oraz szumu medialnego i ponownie zbliżyć się do swojej rodziny, a także przyjaciół. 

Edyta zaszyła się w górach. Chce mniej pracować i odbudować więzi rodzinne z synem, z Ulą, swoja najlepszą przyjaciółką i chrzestną Allana, z mamą, tatą i siostrą - zdradził informator. 

 Z pewnością odpoczynek dobrze jej zrobi.

fot. Intstagram/edyta_górniak, screen/YouTube.com

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości