Reklama

Doda zostanie usunięta z Polsatu? Sprawa dotyczy Edwarda Miszczaka

17/08/2022 06:00

W związku z przejściem Edwarda Miszczaka z TVN-u do Polsatu pozycja piosenkarki jest zagrożona. Ma już blokadę w TVP oraz TVN-ie. Czy podobnie postąpi Polsat?

Nie od dziś wiadomo, że Doda ma zamknięty wstęp do dwóch największych stacji telewizyjnych - TVP oraz TVN. Piosenkarka nie ukrywa tego faktu. Wspominała nawet o nim podczas swojego koncertu jubileuszowego w trzeciej dużej telewizji, do której dla odmiany jest zapraszana, czyli w Polsacie.

Po raz pierwszy odmówiono Dodzie wstępu do TVP po skandalu, jaki powstał po jej wypowiedzi na temat autorów Biblii. Podczas jednego z wywiadów piosenkarka stwierdziła, że "ciężko jest wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś ziół". Wówczas Telewizja Polska wydała specjalne oświadczenie:

Reklama

Niedopuszczalne jest, aby w programach TVP występowały osoby, których publicznie głoszone opinie noszą znamiona wypowiedzi obrażających uczucia chrześcijan - napisano w komunikacie.

Potem jednak Doda zaczęła pojawiać się w programach TVP. Taka sytuacja nie trwała jednak długo. Piosenkarkę najbardziej zabolało, że zaczęto odmawiać jej wzięcia udziału w festiwalach opolskich. Stwierdziła wówczas, że przeciwko jej występom jest Joanna Kurska. Według Dody żona prezesa Jacka Kurskiego miała nawet wyrazić się o niej słowami:

Reklama

Ta pani tu nigdy nie wystąpi.

Zupełnie inaczej wyglądała sytuacja związana z telewizją TVN. Przed laty tematem jednego z odcinków prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak programu "Na językach" stała się rodzina Dody. Ujęcie tematu nie spodobało się piosenkarce, która wytoczyła stacji oraz prowadzącej program sprawę sądową. Proces wygrała i w rezultacie telewizja TVN musiała przeprosić wokalistkę i wypłacić 50 tys. złotych zadośćuczynienia jej ojcu, Pawłowi Rabczewskiemu. Od tamtej pory piosenkarka nie pojawiła się w TVN-ie. Twierdzi, że również tam ma "bana".

Reklama

 

Doda zostanie usunięta z Polsatu? 

ZOBACZ: Doda przerażona coraz większą drożyzną: Boli mnie to, strasznie jest drogo!

Ostatnią dużą stacją, do której Doda ma wstęp jest Polsat. Regularnie od kilku lat bierze udział w imprezach sylwestrowych telewizji Zygmunta Solorza oraz co roku występuje podczas Polsat SuperHit Festiwal. W ostatnim czasie zaszła jednak znacząca zmiana. Media donoszą, że dotychczasowa dyrektorka programowa stacji, Nina Terentiew, ma odejść na emeryturę. Jej miejsca zajmie Edward Miszczak, który pod koniec czerwca zakończył pracę w TVN. Czy w takim razie Dorota Rabczewska obawia się, że niedługo również w Polsacie będzie miała zakaz pojawiania się?

Reklama

Ja myślę, że bany to sobie raczej nie przeskakują i Polsat jest na tyle konsekwentny i na tyle stabilny emocjonalnie, że się nie ugina pod prywatnymi animozjami innych członków telewizyjnych platform i stacji. Ja bardzo lubię Polsat, naprawdę ufam Ninie, ona wielokrotnie wyciągała do mnie rękę i myślę, że każdy sobie znajdzie miejsce w Polsacie. Nawet Edward - powiedziała z nadzieją w głosie podczas rozmowy z Pomponikiem.

Nie wiadomo co przyniesie dalsza przyszłość, ale bliższa jest dokładnie określona. Na jesieni widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć nowy reality show z udziałem kontrowersyjnej artystki zatytułowany "Doda. 12 kroków do miłości". Program jest już zrealizowany i z pewnością nie zostanie zdjęty z anteny.

Reklama

fot. Instagram/dodaqueen

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości