Reklama

Doda nie ma pieniędzy? Jestem goła i wesoła

04/10/2021 06:57

Piosenkarka już jakiś czas temu dała znać, że z jej finansami nie jest zbyt dobrze. Wszystko przez małżeństwo z Emilem Stępniem oraz problemy z filmem "Dziewczyny z Dubaju".

Popularna wokalistka przyznała, że dopadł ją kryzys finansowy. Wszystkiemu winne jest małżeństwo z Emilem Stępniem.

 

Doda nie ma pieniędzy?

Nie wdając się w szczegóły, przyznała że obecnie jej finanse nie są w najlepszym stanie. Do takiej sytuacji doszło podczas trwania jej małżeństwa.

 

Mam bogate wnętrze, ale jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich - przyznała w rozmowie z Fakt24.

 

Piosenkarka obecnie niewiele koncertuje, więc nie ma mowy o zastrzyku pieniężnym z branży muzycznej, z którą związana była od lat. Jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów informacją o tym, że nawet z intratnych imprez sylwestrowych nie otrzymuje ani grosza.

Reklama

 

Mój menedżer może potwierdzić. Ja nigdy w życiu nie zarobiłam na sylwestra. Wszystkie pieniądze, które dostawałam na sylwestra, płaciłam na show, na tancerzy, rekwizyty i wszystko, co się działo na scenie. Jeszcze dokładałam czasami. I nigdy w życiu nie zarobiłam złotówki na sylwestra - zapewniała na Instagramie w rozmowie z Agnieszką Hyży.

 

ZOBACZ: Doda w dramatycznym stanie. Chciała skoczyć z okna!

Od kiedy związała się z Emilem Stępniem, próbuje zaistnieć w branży filmowej. W kinach wyświetlany był produkowany przez nią i jej byłego męża film "Dziewczyny z Dubaju". Niestety prasa odkryła afery finansowe i prawne związane z powstającą produkcją. Doda twierdziła, że na tym filmie również nie zarobiła.

Reklama

 

Biorąc pod uwagę informacje, które do mnie dochodzą, myślę, że będzie jeszcze gorzej - wyznała.

 

Ile zarabiają dziewczyny z Dubaju?

Film przedstawia historię polskich pań do towarzystwa, które decydowały się świadczyć usługi m.in. arabskim szejkom. Doda zdradziła, jakie kwoty przywoziły z Dubaju.

 

Jeżeli mówimy o luksusowej escorcie, czyli takiej, która włada minimum dwoma językami, to za weekend, parę dni (...) wracały z 20 tysiącami dolarami w kieszeni. Ale myślę, że jeśli jest pracowity weekend i dochodzą tipy to w ciągu trzech, czterech dni na luzie zarobią 70 tysięcy złotych - poinformowała w rozmowie z Pomponikiem.

Reklama

 

Miejmy nadzieję, że odkąd Doda związała się z telewizją Polsat, jej stan finansowy uległ poprawie.

fot. Instagram/dodaqueen

Tekst na podstawie artykułu z października 2021 r.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości