Reklama

Antek Scardina o Barbarze Kurdej-Szatan: Ona jest świetna. TVP dużo straci

03/09/2019 07:00

Antek Scardina pamięta Basię Kurdej-Szatan z "The Voice Kids". Wypowiada się o niej w samych superlatywach. Uważa, że TVP dużo straci po tym, jak aktorka została zwolniona.

Antek Scardina znany jest z pierwszej edycji "The Voice Kids". W programie przystąpił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i dotarł do finału. Wraz z Janem Dąbrowskim był również prezenterem drugiej edycji show. Oprócz tego, że śpiewa, udziela się także jako aktor, ostatnio sprawdził się w dubbingu filmu "Playmobil". Prowadzi też program "Teleranek" w TVP ABC.

Choć w tym roku skończył 16 lat, wygląda dużo młodziej, co w przyszłości będzie na pewno liczone mu na plus.

Antek w rozmowie z Wideoportalem wypowiedział się na temat Barbary Kurdej-Szatan, która prowadziła "The Voice Kids".

Reklama

Basia jest super. To jest jedna z najfajniejszych osób, jakie poznałem, jeśli chodzi o takie sytuacje w mediach. Ona jest świetna. Na scenie i poza sceną jest super.

Basia znana jest z tego, że zawsze jest uśmiechnięta i sympatyczna. Czy zdarzało jej się mieć gorszy dzień na planie?

Każdy ma gorszy dzień, ale szczerze, chyba nie widziałem takiej Basi. Pamiętam, kiedy była chora i trudniej jej było. Ja zawsze mam takie dni, kiedy jestem wkurzony na nagraniach, ale to każdy ma - przyznał Antek.

Kurdej-Szatan została niedawno zwolniona z TVP. Czy telewizja dużo na tym straci?

Reklama

Dużo. Myślę, że dużo. Wiadomo, ma to swoje powody i tak dalej, ale można było na to przymknąć oko czy coś - uważa wokalista.

ZOBACZ: Koniec kariery Barbary Kurdej-Szatan? "Taka sytuacja może nastąpić, ale nie boję się tego"

Media sugerowały, że Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona między innymi z powodu swoich liberalnych poglądów. Po tym, jak podano informację, że opuści szeregi telewizji publicznej, wydała oświadczenie. Podziękowała za współpracę, ale przy okazji dodała te znamienne słowa:

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z "twarzy TVP"- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno – napisała na Instagramie.

Reklama

[instagram:BzStR_-IrnT}

fot. Instagram/kurdejszatan, antekscardina

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości