Reklama

Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Jej luksusowy apartament ma 200 m kw!

06/04/2020 06:49

Prezenterka zaprezentowała swój przestronny apartament. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda Polsatu.

Paulina Sykut-Jeżyna tak jak większość Polaków spędza czas kwarantanny w domowych pieleszach. Jednak już wcześniej chwaliła się na Instagramie swoim gustownym apartamentem. Wraz z mężem od czterech lat jest dumną posiadaczką 200-metrowego lokum w centrum Warszawy.

 

Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna?

Mieszkanie rzeczywiście jest bardzo przestronne i jasne, co można zobaczyć na zaprezentowanych zdjęciach. Meble często utrzymane są w ciepłych, pastelowych kolorach. Prezenterka pokazuje na zdjęciach kuchnię, przedpokój, utrzymaną w różowych barwach sypialnię córeczki oraz duży balkon, na którym hoduje rośliny. Zdjęcia możecie obejrzeć w galerii powyżej.

Reklama

 

Pogodynka i jej mąż szukali dokładnie takiego apartamentu. Już w 2018 roku Piotr Jeżyna, poinformował:

 

Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach. Mieszkało się w mniejszych mieszkaniach. By jednak miejsce spełniało wszelkie wymogi i można było się w nim dobrze zadomowić, nie może brakować pewnej przestrzeni - powiedział w "Fakcie".

 

ZOBACZ: Paulina Sykut Jeżyna: Próbują zrobić ze mnie próżną osobę o niewielkim intelekcie!

Reklama

Choć Paulina intensywnie pracuje w telewizji Polsat jako pogodynka, a poza tym prowadzi "Taniec z gwiazdami", stara się przebywać jak najwięcej w domu ze swoją córeczką Różą. Razem ćwiczą, śpiewają i gotują. Dziewczynka jest pasjonatką muzyki. Talent wokalny odziedziczyła po mamie, która swoją karierę zaczynała jako wokalistka.

 

Róża jest bardzo muzykalna, śpiewa, tańczy - widać, że muzyka daje jej wiele radości. Cieszę się z tego, bo człowiek, który kocha muzykę, jest szczęśliwszy. Świat dźwięków otwiera kolejną furtkę pozwalającą żyć pełnią życia i spełniać się na różnych polach - wyznała Paulina w "Be Active".

Reklama

 

Czterolatka uwielbia również sportowe gry i zabawy oraz spacery.

 

Gdy Róża miała kilka miesięcy, biegała razem ze mną w specjalnym wózku do biegania z dzieckiem. Do tej pory, gdy go widzi, od razu się cieszy, chce do niego wsiadać i być wtedy razem ze mną - tłumaczyła mama dziewczynki.

 

Jest już zatem wspaniała córka i piękne, obszerne mieszkanie. Czy teraz przyszła kolej na powiększenie rodziny?

fot. Instagram/paulinasykutjezyna

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości