Reklama

Dlaczego Ewa Mrozowska odeszła z Gogglebox? Wcześniej przestała występować z Sylwią Bombą

10/08/2022 06:00

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek ogłosiła, że widzowie już więcej nie zobaczą jej w programie. Dlaczego podjęła tę zaskakującą decyzję?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to reality show, w którym zazwyczaj dobrani w pary uczestnicy komentują nadawane w telewizji programy i filmy. Przez osiem lat program wylansował grono celebrytek i celebrytów. Najpopularniejszą parą zostały Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska.

Jednak w najnowszym sezonie programu obie panie zrezygnowały z występowania razem. Sylwia Bomba dobrała sobie do pary przyjaciółkę Lili Antoniak, zaś Ewa Mrozowska męża - Piotra Kozłowskiego. Wiosną Sylwia sugerowała, że pomiędzy nią a Ewą powstał konflikt. Nie rozwinęła jednak tego tematu.

Reklama

 

Dlaczego Ewa Mrozowska odeszła z Gogglebox?

Teraz Ewa Mrozowska poinformowała, że definitywnie wycofała się z uczestniczenia w programie. Wyjaśniła, że podjęła taką decyzję z powodu zasad, jakimi kieruje się w życiu.

Ogłoszenie parafialne. Dzień dobry Kochani ! od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w #gogglebox ! Po 8 latach komentowania dla was, muszę się pożegnać. Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udział w programie! Może to dobrze, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w Gogglebox od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku - przekazała na Instagramie.

Reklama

Ewa pojednawczo zwróciła się do Sylwii Bomby, z którą w programie spędziła szmat czasu.

Chcę bardzo podziękować Sylwii Bombie za tę przygodę, to w końcu Ty namówiłaś mnie na casting! Jak w każdym związku miałyśmy swoje wzloty i upadki i będę to długo wspominać ! Cieszę się też, że w ostatnich odcinkach mogłam komentować z mężem, to było interesujące ahhahaha.

 

ZOBACZ: Sylwia Bomba szczerze o koleżance z "Gogglebox": Zawsze są cieplejsze dni i chłodniejsze momenty

Zwróciła się również do widzów, nie wyjaśniając ostatecznie powodów swojego odejścia.

Reklama

Na końcu dziękuje Wam wszystkim, którzy z jakiegoś powodu polubili tę Ewkę "wredotę" i w jakiś sposób sprawiałam uśmiech na waszej twarzy ! Dziękuje bardzo ! Ps. Co złego … to nie ja.

Pod wpisem Ewy Mrozowskiej Sylwia Bomba umieściła komentarz w postaci ośmiu serduszek za osiem wspólnie spędzonych lat.

fot. Instagram/ewamrozowska.makeup

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości