Reklama

Edyta Górniak o reptilianach w show-biznesie: Nie każdy człowiek ma duszę

28/06/2022 05:58

Diva znana jest ze swoich paranaukowych poglądów. Tym razem jednak, podczas specjalnego wystąpienia posunęła się tak daleko, że zaskoczyła nawet swoich najwierniejszych zwolenników.

Edyta Górniak wystąpiła z przemową podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022 w Torzymiu. Oprócz niej wystąpił znany z propagowania pseudomedycznych teorii Jerzy Zięba oraz przywódczyni ruchu antyszczepionkowego Justyna Socha. Przy specjalnych stoiskach promowano m.in. niekonwencjonalne metody leczenia.

Jednak to piosenkarka miała być clue programu. I to jej wystąpienie przyciągnęło największą uwagę mediów. Nie mówiła o muzyce, ale zahaczyła o show-biznes od zupełnie niespodziewanej strony. Zaczęła od podziękowania Matrixowi, czyli równoległej rzeczywistości, w której mają żyć ludzie.

Reklama

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to - zacytowała słowa divy "Gazeta Lubuska".

 

Edyta Górniak o reptilianach w show-biznesie

Następnie artystka przekonywała, że branża rozrywkowa pełna jest reptilian, czyli gadów przybierających ludzką postać.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia.

Reklama

 

ZOBACZ: Edyta Górniak potwierdziła istnienie kosmitów: Kochają ludzi, są gotowi pomóc!

Zapewniła też, że wiedziała o tym, iż wybuchnie pandemia COVID-19, ponieważ miała na ten temat specjalny, odgórny przekaz.

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka.

Po przemowie piosenkarki wystąpił Jerzy Zięba, który ucałował i skomplementował Edytę, przypominając o tym, że miał pomysł, aby wzięła udział w wyborach prezydenckich.

Reklama

fot. Instagram/edytagorniak, MWmedia

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości