Reklama

Dlaczego Doda nie pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

28/01/2024 21:22

Doda żywi uraz do Jurka Owsiaka. Przez wiele lat wspierała WOŚP, jednak przestała po tym, co ją spotkało podczas jednego z finałów. Po niezwykle niemiłej sytuacji ma o szefie Orkiestry bardzo złe zdanie. Nie pomogły nawet przeprosiny z jego strony.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy działa już od 32 lat. Tym razem zbierane są pieniądze na sprzęt do leczenia płuc u dzieci i dorosłych po pandemii koronawirusa. Z pewnością ponownie zostanie pobity rekord finansowy. W ubiegłym roku Jurek Owsiak i jego ekipa zebrali ponad 243 miliony złotych.

Dlaczego Doda nie pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Gwiazdy chętnie przeznaczają przedmioty do licytacji oraz występują w studiu, aby osobiście wesprzeć WOŚP. Zupełnie odwrotną postawę reprezentuje Doda, która przestała pomagać podczas ogólnopolskich akcji. A wszystko przez blokadę, którą ma w TVN-ie od czasu konfliktu z Agnieszką Woźniak-Starak.

Reklama

Do tej pory mam na przykład blokadę w TVN-ie. I nawet Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie pomagałam Jurkowi Owsiakowi od 14. roku życia, kiedy inni artyści odwracali się od niego, nie chcieli z nim grać, ja zawsze byłam z nim ramię w ramię. I moja sukienka była licytowana za jakąś kolosalną sumę, a on jak zwykle zaprosił mnie na antenę do studia. Jak zawsze, k***a - przyznała zdenerwowana w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Piosenkarka ma żal do Jurka Owsiaka, który nie interweniował w momencie, kiedy chciała wystąpić dla WOŚP w TVN-owskim studiu.

Reklama

Czy ty sobie wyobrażasz, że ja pocałowałam klamkę? Nie wpuścili mnie do tego TVN-u. Na program charytatywny. I Jurek się za mną nie wstawił. Bardzo niehonorowe i nieprzyjacielskie. Od tamtej pory powiedziałam: "no, nigdy więcej" – stwierdziła.

ZOBACZ: Kwiaciarnia odmówiła Jurkowi Owsiakowi zakupu wiązanki: Boli

Po fakcie Jurek Owsiak przeprosił Dodę za incydent.

Droga Doroto, jeśli zaszła taka sytuacja to bardzo przepraszam, nie miałem o tym pojęcia i wydaje mi się, że mogła wyniknąć tylko z nieporozumienia, z natłoku różnych zdarzeń, na pewno nie było w tym złośliwości, niechęci, bo nigdy jej do ciebie nie miałem i nie mam. Od tej pory będę bardziej wysuwał głowę przed siebie, aby dojrzeć wszystkie twoje gesty przyjacielskie skierowane w naszą stronę. Ściskam i myślę, że nie będziemy nosili żadnej urazy. Jerzy Owsiak.
 

Reklama

Doda pozostała jednak nieugięta i od tamtej pory nie udziela się podczas corocznych finałów Orkiestry.

fot. KAPiF

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości