Zniewolona pokazała roznegliżowane zdjęcia. Katerina Kowalczuk wcale nie jest tak skromna, jak w serialu


Wideoportal
11/08/2019

seks gwiazd #katerina kowalczyk #zniewolona #gwiazdy nago aktorzy/reżyserzy influencerzy
Polscy widzowie są zachwyceni bohaterką serialu "Zniewolona" - Katieriną Wierbickają. Aktorka naprawdę nazywa się Katerina Kowalczuk. Ma 26 lat i dopiero zaczyna karierę. Wie, że świetnie wygląda, więc nie krepuje się pokazywać swoich wdzięków na Instagramie.

"Zniewolona" zawojowała najpierw Ukrainę, bo tam ma miejsce akcja serialu. Jednak, kiedy na początku lipca serial trafił na antenę TVP, spotkał się z ostrą reakcją krytyków. Produkcji naszych wschodnich sąsiadów zarzucano, że jest łzawą kopią słynnego brazylijskiego hitu sprzed lat - "Niewolnicy Isaury". Widzów takie zarzuty nie interesują. Z miejsca pokochali piękną, poniewieraną przez okrutny los, młodą bohaterkę serialu.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Katerina Kowalczuk jest rosyjską aktorką, która urodziła się w mieście Syktywkar. W lutym skończyła 26 lat i Zniewolona to tak naprawdę jej pierwsza duża rola. Ale za to jaka - od razu międzynarodowy sukces. Katerina nie wstydzi się swojego ciała. Nie ukrywa, że ma 163 cm wzrostu i 56 cm w talii.

Wdziękami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 40 000 osób. Co ciekawe, to właśnie dzięki swojej internetowej działalności została zauważona i zaangażowana do pierwszych, na początku niewielkich ról. 

Choć na profilu znajdziemy ponad tysiąc postów, niewiele dowiemy się z niego o życiu prywatnym pięknej Rosjanki. Katerina zdecydowanie chętniej dzieli się z fanami relacjami z życia zawodowego. Wyznaje, że uwielbia swoją pracę. Rola w "Zniewolonej" otworzyła przed aktorką wiele nowych możliwości. Ostatnio pochwaliła się wizą do Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zamierza udać się do Los Angeles, aby zagrać rolę w wymarzonym projekcie filmowym. 

Nic nie wiadomo o tym, czy Katerina Kowalczuk jest singielką. Możemy się tylko domyślać tego, że raczej nie. Na zdjęciach często widać jej ręce spleciona z męska dłonią.

Być może poznamy odpowiedź na to pytanie, ponieważ, jak zapowiada, niedługo pojawi się w Polsce. Nic dziwnego, otrzymuje od Polaków wiele nie tylko miłych, ale wręcz pełnych uwielbienia informacji. Nie omieszkała za nie podziękować.

POLSKO - JESTEŚ SZALONA! Chodzi mi o to, że cieszę się z WIELKIEJ ENERGII! Nie mam słów, by powiedzieć, jak jestem wdzięczna. I jak cieszę się, że naprawdę to lubicie. Codziennie otrzymuję wiele wiadomości, a najlepsze z nich to: "Zniewolona" łączy ludzi. UWIELBIAM to, więc postanowiłem was ZASKOCZYĆ. Powiem wam wkrótce. Miłego weekendu! i MOCNO ściskam - napisała na Facebooku.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czym chce zaskoczyć nas Zniewolona. Czekamy z niecierpliwością.

ZOBACZ: Joanna Koroniewska jednak wróci do "M jak miłość"? Postać Małgosi ma być kontynuowana!


fot. Instagram/katerinakovalchyk

 
zniewolona nago. katerina kowalczyk pokazała roznegliżowane zdjęcia - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w seks gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu