Szok! Krzysztof Sadowski miał molestować małe dziewczynki!


Wideoportal
06/08/2019

życie gwiazd #krzysztof sadowski #tęczowy music box #molestowanie seksualne piosenkarze/muzycy
Dziennikarz Mariusz Zielke twierdzi, że ma dowody na to, iż Krzysztof Sadowski, wybitny muzyk jazzowy, był czynnym pedofilem.

Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke twierdzi, że zebrał dowody na to, iż Krzysztof Sadowski w latach 90 ubiegłego wieku molestował i gwałcił dziewczynki występujące m.in. w znanym programie TVP "Tęczowy Music Box". Jego ofiary podobno można liczyć w tysiącach!

Gwiazdy dziecięcych programów muzycznych z lat 90-tych oskarżają swojego opiekuna, bardzo znanego w show-biznesie muzyka, o molestowanie seksualne. Widziałem dowody, niezwykle wstrząsające, które w mojej ocenie są nie do podważenia. Programy były realizowane dla dwóch największych telewizji - TVP i Polsatu. Skala pedofilii w tym przypadku i w całym środowisku może być znacznie większa, dlatego trzeba tę aferę dokładnie wyjaśnić - napisał dziennikarz na Facebooku.

Na opublikowanym nagraniu mówi, że dziewczynki były gwałcone w fundacji finansującej działania zespołu "Tęcza" i wspierającej dzieci uzdolnione muzycznie, domu artysty, gdzie były podobno zamykane na noc w piwnicy, w samochodzie oprawcy oraz siedzibie jednego ze stowarzyszeń muzycznych.

Dziś dziennikarz potwierdził swoją smutną i przerażającą informację.

Niestety, z ogromną przykrością informuję, że nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca Tęczowego Music Box, działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek, a może i tysięcy dzieci, był pedofilem - napisał Mariusz Zielke.

Mariusz Zielke zapewnił, że sprawę przekaże organom ścigania.

Krzysztof Sadowski zniszczył życie wielu utalentowanym ludziom, wielu innym próbował. Po zebraniu materiału skieruję doniesienie do prokuratury.

Żona muzyka, Liliana Urbańska, stanęła w obronie męża.

Nic nie wiem o tym. Uważam, że to są pomówienia. Oskarża dziewczynka sprzed 25, prawie 30 lat. Leczyła się psychiatrycznie i teraz jako osoba dorosła chce wyłudzić od nas pieniądze - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Krzysztof Sadowski wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że oskarżenia są nieprawdziwe. Jak podał portal TVP Info, od lutego w prokuraturze toczy się postępowanie na podstawie zawiadomień dwóch kobiet.

"Tęczowy Music Box" to program z udziałem utalentowanych, śpiewających dzieci i nastolatków, nadawany w latach 90 na antenie TVP1. Wylansował wiele młodych gwiazd. Krzysztof Sadowski był współtwórcą programu. Formalnie spełniał tam rolę redaktora.

Kim jest Krzysztof Sadowski?

Krzysztof Sadowski to znany w Polsce i za granicą jazzman - pianista, organista i kompozytor. Autor takich przebojów, jak: "To nie grzech", "Spacer przy księżycu", "Ten nasz zwyczajny świat" oraz "Wiatr, wiosenny gitarzysta". Komponował piosenki dla takich artystek, jak: Maria Koterbska, Danuta Rinn, Irena Santor, Kasia Sobczyk czy Violetta Villas. W latach 90 ubiegłego wieku był prezesem Polskiego Towarzystwa Jazzowego.

fot. screen z YouTube.com/Stowarzyszenie Autorów ZAIKS

 
Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu