Paula Tumala w ciąży. Kim jest ojciec dziecka modelki?


Wideoportal
07/09/2019

życie gwiazd #Paula Tumala #ciąża #dziecko biznesmeni modelki/projektanci
Jedna z najsłynniejszych słowianek Donatana spodziewa się dziecka. Modelka jest w czwartym miesiącu ciąży. Przyszła mama świetnie czuje się w nowej roli i na razie nie zwalnia tempa.

Ciąża Pauli Tumali była zaskoczeniem dla wszystkich. Modelka rozpieszczała swoich fanów odważnymi zdjęciami z plaży i nic nie wskazywało na to, że w jej ciele rozwija się nowe życie. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, poprawiała zdjęcia w Photoshopie, aby jak najdłużej ukryć ciążowe krągłości. Zależało jej na utrzymaniu ciąży w tajemnicy aż do zakończenia pierwszego trymestru.

Przyszła mama czuje się bardzo dobrze i nie narzeka na typowo ciążowe dolegliwości.

Ja chyba jestem stworzona do rodzenia dzieci. Nie mam żadnych dolegliwości. Chce mi się jedynie bardzo spać, ale ja z natury jestem śpiochem - żartowała w relacji na żywo na swoim Instagramie.

Na razie nieznana jest płeć dziecka, ale Paula przyznaje, że marzy jej się dziewczynka. Na swoim Instagramie zdradziła, że bardzo podoba jej się imię Nadia.

Paula cierpi na chorobę Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy. W wielu przypadkach dolegliwość ta utrudnia zajście w ciążę i może zwiększać ryzyko poronienia. Na szczęście w przypadku Pauli Tumali wszystko przebiega poprawnie.

Wiele osób straszyło mnie, że będę miała duży problem z zajściem w ciążę. Przyznam, że miałam chwile zwątpienia, ale ostatecznie udało się i jestem bardzo szczęśliwa. Planowany termin porodu to 14 lutego 2020 roku – zdradziła Wideoportalowi przyszła mama.

ZOBACZ: Julia Kamińska jest gotowa na dziecko? "Mam dosyć stabilną sytuację życiową i finansową"

Modelka bardzo dobrze znosi ciążę. Nie ma wielu typowych objawów, np. mdłości. Jak sama zdradza, jest jedynie bardzo senna i dłużej śpi. Na razie gwiazda Donatana nie zwalnia tempa. Oprócz aktywności zawodowych zapowiada serię live’ów na swoim Instagramie, w których zamierza opowiadać swoim fanom o cieniach i blaskach ciąży.

Ojcem dziecka jest pochodzący z Łodzi Karol. Para zna się od trzech lat. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem.

Pauli i jej partnerowi serdecznie gratulujemy!

Monika Łaguna

fot. Paweł Wrzecion/MWmedia, Instagram/paulatumala

 
paula tumala w ciąży - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu