Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Opublikowała poruszający wpis


Wideoportal
11/09/2019

życie gwiazd #Olga Frycz #grzegorz sobieszek #narzeczony aktorzy/reżyserzy sportowcy
Aktorka w obszernym poście zapewniła, że mimo wielu prób ratowania związku, wspólnie ze swoim narzeczonym Grzegorzem Sobieszkiem podjęli decyzję o rozstaniu. Ze względu na dobro ich córki Heleny zamierzają pozostać w bliskich i przyjacielskich relacjach.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek uchodzili za idealną parę. Rok temu zaręczyli się. Niedługo potem na świat przyszła ich córka, a niedawno wprowadzili się do nowego domu. Para stroniła od wspólnych medialnych wyjść i wywiadów, a swój kontakt z fanami ograniczali do publikacji w mediach społecznościowych. Tak było także i tym razem.

Aktorka zamieściła na Instagramie poruszający wpis, w którym wyznała, że po trzech i pół oku związku rozstała się ze swoim narzeczonym. Wyjaśniła też, dlaczego oboje podjęli taką decyzję (pisownia oryginalna):

Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie (…).

W poście pojawiła się seria zdjęć: Olgi, Grzegorza i ich córki na plaży. Wszyscy w świetnych humorach. Następnie Frycz zapewnia, że decyzja o rozstaniu nie była spowodowana zdradą.

Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Pod postem posypała się lawina komentarzy. Zdruzgotani fani pisali, że jest im bardzo przykro. Pojawiły się także słowa wsparcia i uznania od sławnych znajomych aktorki.

Całym sercem jestem z Wami w tym niełatwym czasie. Wszystkiego co najlepsze dla całej Waszej trójki - napisała Magda Steczkowska.

Brawo, klasa - dodała Paulina Krupińska.

Bywa i tak… Gratuluję rozstania z klasą. Trzymajcie się ciepło. To na pewno trudny czas. Wysyłam dużo ciepła - podsumowała Kayah.

ZOBACZ: Dominika Tajner ujawniła prawdę o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Grzegorz Sobieszek to założyciel jednej z warszawskich akademii MMA oraz brazylijskiego boksu. Para poznała się kilka lat temu w klubie sportowym, w którym Olga trenowała boks.

Na razie wszystko wskazuje na to, że mimo rozstania oboje pozostają w przyjacielskich relacjach. Oby udało im się jak najdłużej wytrwać w tym postanowieniu.

Aktorka związana była wcześniej ze znanym reżyserem Jackiem Borcuchem. Ich uczucie również nie przetrwało próby czasu.

Monika Łaguna

fot. Instagram/toja_mama, xgriszkax

 
olga frycz rozstała się - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu