Maja Bohosiewicz zaskoczona własnym ślubem: Zrobiony był tak, że wow!


Wideoportal
14/08/2019

życie gwiazd #maja bohosiewicz #organizacja ślubów #ślub mai bohosiewicz #Sonia Bohosiewicz #wedding planner aktorzy/reżyserzy
Choć Maja Bohosiewicz ze swoim partnerem jest od kilku lat, dopiero w ostatniego Sylwestra wzięła z nim ślub. Jak wyglądała uroczystość i co się po niej zmieniło?

Maja Bohosiewicz w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o swoim bajkowym ślubie z Tomaszem Kwaśniewskim. Oboje znają się od dłuższego czasu i razem prowadzą sprzedaż kwiatów. Para ma dwójkę dzieci: 3-letniego Zacharego i 2-letnią Leonię. Jednak na ślubnym kobiercu zdecydowali się stanąć dopiero 31 grudnia 2018 roku. Czy ta decyzja zmieniła coś w życiu aktorki?

Mam więcej problemów z wyleceniem z kraju, bo mam paszport na stare nazwisko, a kupiłam bilety na nowe, a poza tym nie. Nie wiem, czego się oczekuje od ślubu. Jeżeli ktoś upatruje w tym moment zwrotny w swoim związku, że to coś naprawi, albo że to coś zepsuje, albo coś zmieni to życzę jak najwięcej powodzenia, aczkolwiek dla nas sprawa była już dawno przesądzona. Dwójka dzieci, kredyt. Ślub tu niczego nie zmienił - wyznała.

Sama uroczystość odbyła się w stylu luksusowych przyjęć organizowanych przez amerykańską socjetę z lat 20 ubiegłego wieku, ukazanych w filmie "Wielki Gatsby". Maja przy organizacji wesela skorzystała z pomocy wedding plannerki.

Dlatego to było zapięte na ostatni guzik. Wszystko było przygotowane w półtora miesiąca. I to jeszcze był moment, kiedy byłam na planie, więc naprawdę nie miałam na to czasu. Nie jestem idealną osobą do planowania czegokolwiek. Raczej rzucam pomysł, a potem czekam, że jakoś magicznie się zrealizuje. Kasia Gajek, ekspert ślubny na świetnym poziomie, zrobiła nam to tak, że wow, nam samym kopary opadły. Nie przykładaliśmy wielkiej wagi do naszego ślubu, więc zaskoczył nas pozytywnie - wspomina aktorka.

ZOBACZ: Agnieszka Hyży o dobrej organizacji ślubów i wesel: To nie jest fanaberia bogatych ludzi

Świadkową na ślubie została Sonia Bohosiewicz, siostra Mai starsza od niej o 15 lat.

Zawsze chciałam, żeby to Sonia została moją świadkową. U nas nie ma problemu różnicy wieku. Jesteśmy najbliższymi przyjaciółkami, więc to było oczywiste. Wszystkie inne domniemania, że ktokolwiek inny miałby to być, byłoby zupełnie bezsensowne, więc myślę, że tak samo dla niej, jak i dla mnie to było oczywiste. Zawsze miałyśmy ze sobą dobre kontakty - przyznała Maja.

fot. Instagram/majabohosiewicz, Instagram/soniabohosiewicz

 
maja bohosiewicz o ślubie - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu