Katarzyna Warnke urodziła pierwsze dziecko! "Zaczyna się nowa podróż"


Wideoportal
11/09/2019

życie gwiazd #Katarzyna Warnke #Piotr Stramowski #ciąża #dziecko aktorzy/reżyserzy
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Aktorka poinformowała o radosnej nowinie za pomocą Instagrama, publikując na swoim profilu nieaktualną już sesję z magazynu "Uroda Życia". Jaka jest płeć dziecka i jakimi obserwacjami podzielił się z fanami Piotr Stramowski?

Ostatni post Piotra Stramowskiego na Instagramie może sugerować, że para doczekała się syna. Na razie wszystko wskazuje na to, że młoda mama i maleństwo czują się dobrze.

O tym, że Katarzyna Warnke urodziła, informowaliśmy na Facebooku już 9 września. Dopiero teraz para sama potwierdziła radosną nowinę. Najpierw Piotr zamieścił na swoim profilu na Instagramie post przedstawiający prosty rysunek. Zdaniem wielu zasugerował tym samym, że jego żona urodziła syna. Świeżo upieczona mama także zareagowała błyskawicznie, wstawiając na swój profil zdjęcie przedstawiające najnowszą okładkę magazynu "Uroda Życia". Na zdjęciu widzimy aktorkę w odważnej sesji, eksponującą duży ciążowy brzuch, na ramionach której spoczywa kolorowa narzuta. Kasia okrasiła zdjęcie tekstem:

(…) Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa Podróż! DZIĘKUJĘ…

Sesję skomentował także świeżo upieczony tata. W poście nie tylko zachwyca się zdjęciami swojej żony, ale także zachęca do wnikliwego przeczytania udzielonego przez ukochaną wywiadu. Stramowski dzieli się też ze swoimi fanami spostrzeżeniami dotyczącymi okresu ciąży. Czyżby miał już dosyć zbyt dużego zainteresowaniem tym tematem? Tak napisał w zamieszczonym poście (pisownia oryginalna):

Od dziś w kioskach nowy numer @uroda.zycia a w nim @kasiawarnke Jestem dumny nie tylko z wspaniałej sesji jaką zrobił mojej żonie @robertwolanski, ale również z wywiadu, jakiego udzieliła światu. Jako mężczyzna, który podczas trwania ciąży małżonki miał okazję przejść ten okres razem z nią, chciałbym podzielić się swoimi obserwacjami. Chodzi o dziwne socjologiczne zjawisko (któremu z resztą sam nieświadomie ulegałem) jakim jest ewidentnie nadmierne zainteresowanie społeczeństwa sprawami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa, osób "spodziewających się", oraz idące za tym rady znajomych, mniej znajomych, nieznajomych, rodziny, kolegów, wujów, cioć, braci, sióstr, górników, lekarzy, obcych etc. na temat rozwoju małżeństwa i "wielkich zmian" jakie rzekomo miałby się wydarzyć PO PORODZIE (aż mi wstyd teraz). Brawo Kasia za odwagę i świadomość, którą imponujesz mi od dawna.

ZOBACZ: A jednak! Katarzyna Warnke pokazała się w zaawansowanej ciąży na pokazie mody

Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się pięć lat temu na castingu do filmu "W spirali". Na planie wybuchło między nimi uczucie. W 2016 roku para wzięła ślub. W lipcu tego roku Kasia wystąpiła w pokazie MMC, eksponując ciążowy brzuszek i tym samym potwierdzając plotki o ciąży. Kilka miesięcy temu zaprzeczała jednak, że oczekuje dziecka.

Natomiast wczoraj zdementowała plotki mówiące o tym, że ma 14-letniego syna. Dziecko, które urodziła, zdecydowanie jest jej pierwszym.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Monika Łaguna

fot. Instagram/kasiawarnke

 

 
katarzyna warnke ma syna! - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu