Joanna Kurowska zdradziła tajemnicę Marka Kondrata. Czy aktor wróci do zawodu?


Wideoportal
12/08/2019

kariera gwiazd #joanna kurowska #marek kondrat #dzień świra aktorzy/reżyserzy
Marek Kondrat zarzekał się przed laty, że już nigdy nie wystąpi jako aktor. Joanna Kurowska twierdzi, że jednak istnieje szansa na to, iż zobaczymy aktora w nowym filmie. Jest tylko jedno „ale”.

Marek Kondrat porzucił aktorstwo w 2010 roku i zajął się sprzedażą wina. Od tego czasu wielokrotnie otrzymywał propozycje od uznanych reżyserów. Jednak do tej pory z żadnej z nich nie skorzystał. Do jego najbardziej pamiętnych pamiętnych ról należy nauczyciel Adaś Miauczyński, którego Kondrat zagrał w "Dniu świra" Marka Koterskiego. W jednej ze scen filmu partnerowała mu Joanna Kurowska. Zapytaliśmy aktorkę, czy jest szansa, że zobaczymy jeszcze Marka Kondrata w aktorskiej roli.

Myślę, że nie wróci do aktorstwa. Jak Marek mówi nie, to nie. Ale dla takich aktorów jak Marek Kondrat powinien być stworzony cały scenariusz. Myślę, że gdyby dano mu scenariusz na miarę "Dnia świra", to on by po prostu zagrał, ale nikt mu nie dał. Nigdy nie dostał takiego scenariusza. To jest kwestia szlachetności przekazu, który niesie scenariusz. To musi być scenariusz o czymś. To musi być scenariusz mądry, mieć jakieś przesłanie. On na pewno by zagrał, ale takich scenariuszy się nie pisze dla takich osób. W ogóle się nie pisze, bardzo rzadko pod pewne osoby, a szkoda, bo to jest wielki aktor - tłumaczyła aktorka.

ZOBACZ: Kurowska broni Gojdzia: "Wykracza poza standard, jest źle widziany i hejtowany"

Joanna rozumie, że rezygnacja z ukochanego zawodu musiała być dla Marka Kondrata wyjątkowo ciężka.

Ja go bardzo szanuję za to, że sam odszedł. Ja go bardzo szanuję, że ma kręgosłup, że odszedł na swoich warunkach i świetnie sobie radzi - wyznała.

Marek Kondrat z pewnością świetnie odnajduje się w branży winiarskiej. Cały czas otwiera kolejne sklepy w swojej sieci. Miejmy jednak nadzieję, że powstanie scenariusz filmowy na tyle dobry, że zachęci go do powrotu na duży ekran. Fani czekają na tę decyzję z utęsknieniem.

fot. screen z YouTube.com/Kondrat Wina Wybrane, Instagram/kondrat_wina_wybrane

 
marek kondrat powrót - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w kariera gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu