Hardkorowy Koksu i jego partnerka oczekują dziecka! Wyprawili huczne baby shower


Wideoportal
11/09/2019

życie gwiazd #Hardkorowy Koksu #Robert Burneika #ciąża #baby shower #dziecko sportowcy




 

Robert Burneika, czyli popularny w Polsce litewski kulturysta Hardkorowy Koksu, zostanie ojcem. 41-latek i jego o 20 lat młodsza partnerka wyprawili huczne baby shower w jednej z warszawskich knajp. Para zdradziła, że spodziewa się córki. Tym samym Hardkorowy Koksu utarł nosa byłej żonie, która oskarżała go o… bezpłodność.

Różowe balony, pastelowe stroje i słodkie babeczki – to zwiastuje jedno. Robert Burneika i jego partnerka Kaja spodziewają się swojego pierwszego dziecka, i jak ogłosili – będzie to córka.

Przyjęcie odbyło się w warszawskiej restauracji mieszczącej się w Hali Koszyki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się najbliżsi przyjaciele i rodzina przyszłych rodziców. Na razie nie wiadomo, jakie imię będzie nosiła córka Hardcorowego Koksa. Dziewczynka przyjdzie na świat późną jesienią.

Partnerką 41-letniego Roberta Burneiki jest o 20 lat młodsza Kaja Kędzierska. Wcześniej kulturysta był związany z Kasią – Polką, która urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Para przez 10 lat uchodziła za idealną. Kryzys przyszedł w 2013 roku, kiedy to małżonkowie zaczęli prać swoje brudy w mediach społecznościowych. Robert zarzucał Kasi niewierność i pazerność, a ona jemu… bezpłodność. Była Pani Burneika zamieściła nawet w Internecie skan badania lekarskiego, które miało to potwierdzić. Cóż, Hardkorowy Koksu dobitnie udowodnił byłej żonie, że nie miała racji.

ZOBACZ: Szok! Najpierw spotykała się z Antkiem Królikowskim, a teraz urodzi dziecko jego bratu

Robert Burneika to litewski kulturysta i zawodnik MMA, który zdobył rozgłos w Polsce. Jego charakterystyczny akcent i sportowe zacięcie pozwoliły mu zdobyć rzesze fanów. Jego kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 200 tysiące osób, a liczba ta stale rośnie.

Przyszłym rodzicom życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Monika Łaguna

fot. Instagram/robertburneikaofficial, keheya

 




hardkorowy kosku baby shower - komentarze opinie




Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu