Dramat w rodzinie Brtiney Spears. Syn piosenkarki został pobity!


Wideoportal
08/09/2019

życie gwiazd #britney spears #synowie britney spears piosenkarze/muzycy




Niepokojące wieści docierają ze Stanów Zjednoczonych. W rodzinie Britney Spears doszło do karczemnej awantury. Ojciec piosenkarki uderzył jej syna Seana. Sprawę zgłosił na policję były mąż piosenkarki - Kevin Federline. To może spowodować ograniczenie praw rodzicielskich Britney.

Obecny rok to trudny czas dla Britney Spears. Najpierw gwiazda ogłosiła, że zawiesza karierę, później trafiła do szpitala psychiatrycznego. Teraz cios zadał jej własny ojciec.

Rodzinna awantura miała miejsce pod koniec sierpnia w posiadłości 67-letniego Jamiego Spearsa, ojca gwiazdy popu. W czasie wizyty jego nastoletnich wnuków - 13-letniego Seana Prestona i o rok młodszego Jadena Jamesa - doszło do kłótni dziadka ze starszym chłopcem. Po sprzeczce nastolatek miał zamknąć się w pokoju. Mężczyzna wyważył drzwi i po wejściu do pomieszczenia zaczął mocno potrząsać Seanem. Miał go też uderzyć. Jak podają amerykańskie media - świadkiem całego zdarzenia był młodszy syn piosenkarki.

O incydencie poinformował policję były mąż artystki Kevin Federline. Gwiazda popu zareagowała błyskawicznie, zabierając synów z posiadłości dziadka. Co prawda na ciele chłopca nie znaleziono żadnych śladów po uderzeniach, ale policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Dziadek prawdopodobnie zostanie oskarżony o pobicie wnuka.

ZOBACZ: Doda nie chce skończyć, jak Britney Spears. Z jakiego powodu?

To niestety nie koniec zmartwień amerykańskiej piosenkarki. Obecnie Spears i Federline dzielą się opieką nad synami. Zdaniem amerykańskiej prasy, po ostatnim incydencie Federline może wystąpić o znaczne ograniczenie praw rodzicielskich matki. Britney Spears może otrzymać jedynie 10 procent praw do opieki nad dziećmi.

Kevin Federline był drugim mężem Britney. Przed laty tańczył w zespole gwiazdy. Zaręczyli się po trzech miesiącach znajomości, ślub wzięli w 2004 roku. Niedługo po narodzinach synów, w 2007 roku, ich małżeństwo rozpadło się. Gwiazda przeszła wówczas pierwsze załamanie nerwowe. Właśnie wtedy ogoliła głowę na łyso i trafiła do zakładu psychiatrycznego. Rok później odebrano jej prawa rodzicielskie nad synami.

Obecnie Britney tworzy udany związek z pochodzącym z Irlandii Samem Ashgarim i próbuje wrócić na muzyczny top. Incydent wydarzył się w momencie, kiedy miała nadzieję, że wreszcie ułoży sobie życie na nowo.

Monika Łaguna

fot. Instagram/britneyspears

 




syn britney spears pobity - komentarze opinie




Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu