Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim: Bardzo chcę mieć to za sobą


Wideoportal
09/09/2019

życie gwiazd #dominika tajner #Michał Wiśniewski #rozwód michała wiśniewskiego i dominiki tajner piosenkarze/muzycy biznesmeni
Dominika Tajner zdradziła, że sąd jeszcze nie wyznaczył terminu sprawy rozwodowej. Nie zamierza jednak dłużej używać nazwiska Michała Wiśniewskiego. Jest już gotowa na nową miłość.

Dominika Tajner w rozmowie z Wideoportalem zdradziła, że sąd do tej pory nie wyznaczył terminu rozprawy rozwodowej. Zaapelowała więc o jak najszybsze ustalenie daty. Żona Michała Wiśniewskiego chce mieć tę nieprzyjemną sprawę jak najszybciej za sobą. Przyznała też, że zrezygnowała z nazwiska męża.

Dominika od wielu miesięcy czeka na to, aż sąd poinformuje zainteresowane strony o terminie pierwszej sprawy rozwodowej. W związku z tym za pośrednictwem Wideoportalu postanowiła zaapelować o wyznaczenie daty.

Chciałam zaapelować bardzo do sądów, ponieważ w lutym, z tego co wiem, mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie mamy terminu do dzisiaj. A ja, szczerze powiedziawszy, w tym momencie bardzo bym chciała, żeby to się skończyło. Chciałabym mieć to za sobą. Jest to rozdział zamknięty i nie rozumiem, dlaczego to tak długo trwa.

Przez 9 lat Dominika używała dwuczłonowego nazwiska Tajner-Wiśniewska. Czy w obecnej sytuacji zdecydowała się skrócić nazwisko?

Oczywiście, że tak. To jest nazwisko mojego męża. Odchodzi z nazwiskiem. Ja mam bardzo fantastyczne swoje nazwisko, kocham je i zostaję Tajner. I już mogę powiedzieć, że jestem mentalnie - Dominika Tajner.

Chodzą jednak słuchy, że Michał chciałby, aby zachowała jego nazwisko.

Ja tego nie wiem. To z nim trzeba rozmawiać. Ja za niego już nie odpowiadam - stwierdziła.

Mimo wszystkich zawirowań, cały czas łączą ich dobre relacje.

Normalne, koleżeńskie, nawet przyjacielskie, bym rzekła. Na pewno lepsze...

ZOBACZ: Ani śladu po małżeństwie Tajner i Wiśniewskiego? Michał również usuwa tatuaż!

Dominika zamierza zacząć teraz wszystko od nowa. Czy zatem szuka nowej miłości?

Moje serce jest gotowe na zmiany, jest gotowe na miłość. Natomiast absolutnie niczego nie przyspieszam, nie biegam, nie szaleję. Ten stan bycia singielką ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim można trochę się nad sobą zastanowić - wyznała.

Dominika Tajner poznała Michała Wiśniewskiego w 2009 roku, kiedy pracowała jako menadżerka w hotelu w Wiśle. Wkrótce zajęła się jego sprawami biznesowymi. W 2010 roku pobrali się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach. Do ołtarza prowadził ją jej ojciec, Apoloniusz Tajner. Dla Michała był to już czwarty ślub, a dla Dominiki drugi.

Życzymy Dominice, aby wreszcie odnalazła upragnione szczęście w nowej miłości.

fot. Jarosław Antoniak/MWmedia, Instagram/dominika_tajner

 
rozwód michała wiśniewskiego i dominiki tajner - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu