Bogna Sworowska o swoim wieku: Nie mam problemu z mówieniem, ile mam lat


Wideoportal
08/08/2019

życie gwiazd #bogna sworowska #wiek bogny sworowskiej #ukrywanie wieku #modeling #miss biznesmeni modelki/projektanci
Bogna Sworowska w latach 80 i 90 była wielką gwiazdą modelingu. Dziś jest dojrzałą, spełnioną bizneswoman i wcale nie ukrywa swojego wieku. A wręcz odwrotnie, chętnie podkreśla ile ma lat, bo cały czas czuje się młodo.

fot. mat. pras.

Bogna Sworowska była pierwszą Polką, która zrobiła furorę w światowym modelingu. W 1987 roku zdobyła tytuł II wicemiss w konkursie Miss Polonia. Potem występowała podczas pokazów mody słynnych projektantów i brała udział w sesjach zdjęciowych we Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Francji. Była pierwszą i jak dotąd jedyną naszą rodaczką, która pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania "Playboya".

Mimo iż w tym roku skończyła 52 lat, nie zamierza ukrywać swojego wieku.

Jestem przykładem tej grupy kobiet, która nie ma problemu z mówieniem, ile ma lat. Zwłaszcza, że mamy internet i łatwo jest sprawdzić, kiedy ta osoba się urodziła - przyznała w rozmowie z Wideoportalem.

Modelka nie wstydzi się swojego wieku, ponieważ czuje, że rozkwita.

Manewrowanie, kłamanie, po co? Ja jestem szczęśliwą, spełnioną osobą. Za chwilę będę miała 52 urodziny i nie mam z tym żadnego problemu. Cały czas mam siłę i mnóstwo energii. To nie jest wiek, data czy PESEL, tylko to, co jest w nas. Mamy chęć do życia, mamy światło w sobie - tłumaczy.

ZOBACZ: Bogna Sworowska o Miss Polonia: Te dziewczyny nie są mięsem na sprzedaż!

Przypomniała również, że dziś często jest tak, że kobieta w wieku 50 lat czuje się tak samo młodo, jak kobieta 30-letnia. Na koniec rozmowy zdradziła swoją receptę na wieczną młodość:

Nie bójmy się, nie wstydźmy, żyjmy - wyznała krótko.

fot. Instagram/bognasworowska

 
ile lat ma bogna sworowska - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu