Beata Szydło pozbyła się broszki. W Brukseli wygląda jak rasowa rockmenka


Wideoportal
10/09/2019

wpadki gwiazd #beata szydło #Joanna Horodyńska politycy
Była premier Polski najwyraźniej ma już dość swojego dotychczasowego wizerunku. Garsonka i broszka – to już historia. Beata Szydło została przyłapana na ulicach Brukseli w skórzanej kurtce i dżinsach. Nie wszyscy jednak docenili metamorfozę europosłanki. Internet pokłada się ze śmiechu.

Informacja o Beacie Szydło w Europarlamencie od początku budzi wielkie emocje. To właśnie była premier osiągnęła najlepszy wynik w historii polskich wyborów do Parlamentu Europejskiego. Zdobyła ponad pół miliona głosów, deklasując poprzedniego rekordzistę Jerzego Buzka.

Do tej pory znakiem charakterystycznym byłej premier były broszki. Beata Szydło miała ich w kolekcji około 50. Jedna z nich, ta z symbolem 500+, przyniosła jej szczęście podczas kampanii wyborczej.

Na temat stylu ubierania się byłej premier wypowiedziała się w dosyć dyplomatyczny sposób znana stylistka gwiazd Joanna Horodyńska:

Na pewno jest charakterystyczna. Ma swój schemat, którego się trzyma. Nawet, jeśli widzimy kogoś podobnie ubranego, to mówimy: "o, na panią Beatę Szydło". I to oznacza, że jest jakiś klimat tego stylu i coś tam się rodzi - stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem.

ZOBACZ: Joanna Horodyńska ostro o Krystynie Pawłowicz: Jest mniej elegancka niż Beata Szydło

Choć o styl Beaty Szydło dbał sztab specjalistów – była premier została królową wpadek. Zbyt jaskrawe kolory na marynarce, ślady po pończochach, zaniedbane pięty, czy zbieżność z kolorem garsonki Angeli Merkel? Tak, to wszystko przytrafiło się Beacie Szydło. Złośliwi regularnie wypominali szefowej rządu każdy nietrafiony detal.

Beata Szydło w Brukseli poczuła się zdecydowanie bardziej na luzie niż w warszawskich politycznych gabinetach. Porzuciła żakiet, nieodzowne broszki i włożyła skórzaną kurtkę oraz niebieskie dżinsy. Nowy styl, choć zdecydowanie mniej elegancki, jest bardziej swobodny i z pewnością samodzielnie stworzony. Niestety również nie znalazł uznania wśród internautów.

Tygodnik "Nie" skomentował zgryźliwie:

Ozzy Osbourne zastanawiający się nad powrotem do Black Sabbath (dramatyzowane).

Możemy jednak być pewni, że mimo zmiany wizerunku, poglądy polityczne pani Beaty z pewnością nie uległy zmianie.

Monika Łaguna

fot. Jarosław Antoniak/MWmedia, Twitter.com/mycielski, Facebook.com/hipsterski.maoizm

 
beata szydło w skórzanej kurtce - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w wpadki gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu