Bal TVN już za nami. Kto był królową, a kto kopciuszkiem?


Wideoportal
09/09/2019

gwiazdy na ściance #Marina Łuczenko-Szczęsna #kinga rusin #małgorzata rozenek majdan #ewa minge #anna lewandowska #natasza urbańska #edyta górniak #małgorzata kożuchowska #anna wendzikowska #bal_TVN #Małgosia Rozenek-Majdan #Małgosia Rozenek aktorzy/reżyserzy piosenkarze/muzycy prezenterzy TV dziennikarze politycy modelki/projektanci
Za nami 10. edycja Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Gwiazdy zachwyciły hojnością i kreacjami. W sumie udało się zebrać ponad 2 mln złotych. Mimo szczytnego celu, nie obyło się bez modowych wpadek, ściankowych debiutów i… ostrej selekcji.

To już 10. edycja Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Jak co roku plejada polskich aktorów, piosenkarzy, dziennikarzy i sportowców związanych ze stacją TVN, spotkała się pod koniec lata, by w uroczystej atmosferze zebrać datki na podopiecznych fundacji. W tym roku do kasy organizacji wpłynęły ponad 2 mln złotych.

Punktem kulminacyjnym balu zawsze jest aukcja. W tym roku można było wylicytować zabytkowe auto, dzieła sztuki czy kolację ze znanymi osobistościami. Pod młotek poszło m.in. spotkanie ze wszystkimi prowadzącymi Dzień Dobry TVN. Ta pozycja zasiliła konto fundacji o 160 tys. złotych. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację osób niepełnosprawnych, leki i remonty placówek medycznych.

Na scenie zaśpiewał niezwykły duet - Edyta Górniak i Kuba Badach, który prywatnie jest mężem Aleksandry Kwaśniewskiej. I to właśnie wystąpienie męża skłoniło córkę byłego prezydenta do powrotu na salony, na których nie była widziana przez lata. Publiczność mogła także zobaczyć śpiewającą Patrycję Kazadi w spektakularnej kreacji Patrycji Kujawy.

„Bal nocy letniej” to idealna okazja do związkowych debiutów na ściance. W ubiegłych latach z tej możliwości skorzystały m.in. Joanna Przetakiewicz czy Martyna Wojciechowska. Tym razem po raz pierwszy publicznie ze swoim nowym partnerem pokazała się Lara Gessler.

Bal fundacji TVN to jedno z najbardziej elitarnych wydarzeń w Polsce. Mimo, że każdy z gości musi zapłacić za obecność na imprezie (wykupując specjalną cegiełkę), to i tak odbywa się szczegółowa selekcja.

Choć głównym celem wydarzenia jest działalność charytatywna, co roku równie wielkie emocje wzbudzają misternie przygotowywane kreacje gwiazd. Naszym zdaniem w tym roku najlepiej wyglądała Marina Łuczenko-Szczęsna, która w przepięknej kreacji Patrycji Kujawy wyglądała dziewczęco i lekko. Zwróciliśmy także uwagę na Kingę Rusin i jej kreację autorstwa duetu Paprocki&Brzozowski, która podkreśliła idealną figurę dziennikarki.

(…) Byłam w szoku, że suknia „po modelce” była na mnie idealna bez żadnych przeróbek, jakby szyta specjalnie dla mnie. Każda koronka i aplikacja została tu ręcznie zrobiona, to dzieło sztuki, które z z dumą i radością zaprezentowałam na balu. (…) – skwitowała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

Szeroko komentowaną wpadkę zaliczyła natomiast Małgorzata Rozenek- Majdan. Internauci krytykowali jej suknię, twierdząc, że dodaje jej kilogramów. Do sprawy odniosła się nawet Ewa Minge, która zaprojektowała kreację (pisownia oryginalna):

Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie . Był ból głowy która ?!!! Wygrała czarna , przegrała ze światłem . Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze , który tak odbijał światło , że dorzucił cień na sylwetkę , który dodał z 20cm w obwodzie ? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki sa białe lub czarne. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacja TVN ale litości ....aż boli mnie wszystko . Mało kto zauważył złowrogi cień i „szept poszedł po sali „....Rozenek jest gruba ! Rozenek jest jedną najzgrabniejszych kobiet z jakimi pracowałam a że projektuje od 30 lat , to trochę tego przerzuciłam przez centymetr (…) Jak widać na przymiarkach Gocha jest chuda czy tez zgrabna jak kto woli , nie utyła przez 2 dni wiec pozostaje lekcja dla nas...dzwonić do produkcji jaki kolor ścianki i natężenie światła i to nie żart! – napisała projektantka na Instagramie.

Krytyką internautów zdaje się nie przejmować sama Małgosia, która w charakterystycznym dla siebie, żartobliwym stylu, zrzuciła całą winę na swój bujny biust. Tym samym zręcznie przykryła wpadkę swoimi „atutami”.

Ewciu dziękuje za przepiękną i bardzo wygodną suknię. Tańczyłam w niej do 3 nad ranem. Suknia bardzo efektowna i dopracowana w każdym szczególe. Jeżeli na niektórych zdjęciach nie wyglądała tak pięknie jak na żywo to tylko dlatego, że moja figura odbiega od rozmiarów modelek. Nie bez powodu modelki mają małe biusty. Dziękuje raz jeszcze za niezwykłą kreacje - napisała na swoim profilu Małgorzata Rozenek-Majdan.

ZOBACZ, jak zmieniła się Małgosia Rozenek-Majdan. Im starsza, tym młodsza?

W tym roku większość gwiazd postawiła na jasne kolory, królowała biel. A która kreacja najbardziej Wam się podoba?

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukni Ewy Minge

Marina Łuczenko-Szczęsna w sukni Patrycji Kujawy

Kinga Rusin - Paprocki&Brzozowski

Paulina Krupińska – Laurelle

Anna Lewandowska - MMC

Natasza Urbańska - Madonna Atelier

Małgorzata Socha - La Mania

Edyta Pazura – LOFJU

Edyta Górniak - Viola Piekut

Małgorzata Kożuchowska - Maciej Zień

Patrycja Kazadi - Patrycja Kujawa

Lara Gessler - Atelier Juliette

Anna Wendzikowska - Just Paul

Gabi Drzewiecka - Madonna Atelier

Monika Łaguna

fot. Andras Szilagyi, Paweł Wrzecion/MWmedia

 
bal tvn 2019 - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w gwiazdy na ściance


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu