Agnieszka Hyży o dobrej organizacji ślubów i wesel: To nie jest fanaberia bogatych ludzi


Wideoportal
07/08/2019

życie gwiazd #agnieszka hyży #agnieszka popielewicz #ślub agnieszki hyży #organizacja ślubów #wedding planner prezenterzy TV dziennikarze
Agnieszka Hyży jest uznawana za jedną z głównych specjalistek na rynku ślubnym. Prowadzi pismo zgodne z tym tematem i organizuje targi weselne. Cztery lata temu miał miejsce jej głośny ślub z Grzegorzem Hyżym w Rzymie.

Dziennikarka jest jedną z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie organizacji ślubów i wesel. W wywiadach podkreślała, że najbardziej podobał jej się ślub Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Czy nadal tak uważa?

Ja myślę, że ideał ślubu i wesela to jest indywidualna sprawa, bo każdy ma swój ideał. Jedna dziewczyna chce mieć imprezę na trzysta osób i wielką kreację księżniczki. Inna chce wyjechać za granicę. Jeszcze inna chce w lesie w zwiewnej sukience na boso. Każdy ma inną wizję tego wydarzenia - uważa dziennikarka.

Twierdzi, że nie ma ideałów, ale są za to trendy ślubne dotyczące miejsca, na przykład uroczystość plenerowa, kreacji, fryzury i makijażu.

ZOBACZ: Agnieszka Hyży nazwana "wyrodną matką". Czy nic nie czuła w stosunku do córki?

Agnieszka niedawno obchodziła czwartą rocznicę ślubu z Grzegorzem Hyżym. Z tej okazji wraz z mężem wyjechała do Rzymu, aby powspominać i wykonać pamiątkową sesję zdjęciową. Agnieszka i Grzegorz stanęli na ślubnym kobiercu w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w otoczeniu rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Wesele odbyło się w luksusowym hotelu Victoria na Via Campia. Późnym wieczorem wraz z gośćmi udali się na tańce na Campo de' Fiori.

fot.okładka tygodnika "Życie na gorąco" z 2015 roku

Co dla Agnieszki jest najważniejsze w organizacji ślubu i wesela?

Na pewno dobra organizacja. Osoba wedding plannera jest naprawdę potrzebna. I to nie jest fanaberia bogatych ludzi, bo wedding planner wręcz pilnuje budżetu. Wręcz jest nam w stanie wynegocjować wiele cen. A przede wszystkim sprawi, że my w tym dniu ślubu nie zwariujemy i będziemy się w stanie cieszyć rzeczywiście sobą, bliskimi, a nie martwić się o to, czy winietki są dobrze postawione, czy jedzenie na pewno będzie i czy nie zabraknie alkoholu - twierdzi dziennikarka.

Zdecydowanie jest za tym, aby zanim zacznie się planować tę najważniejszą uroczystość w życiu, poszukać dobrej osoby, która nam pomoże w przedsięwzięciu od strony organizacyjnej.

fot. Instagram/agnieszka_hyzy

 
agnieszka hyży o ślubie i organizacji wesela - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w życie gwiazd


TOP 5

wróć

pełna wersja portalu