Julia Wieniawa planowała studiować: Mam tyle rzeczy do zrobienia, że trochę szkoda

Julia Wieniawa w grudniu skończyła 20 lat. Wielu jej rówieśników poświęciło się studiom. Julia zastanawiała się nad tym, aby zdawać w tym roku na kierunek aktorski, ale ostatecznie nie zdecydowała się ze względu na dużą ilość obowiązków zawodowych.

– Marzę o studiach aktorskich od zawsze. Jak byłam dzieckiem, to wiedziałam, że pójdę do Akademii Teatralnej, ale troszkę mi się pokrzyżowały plany ze względu na pracę, która do mnie przyszła. Ja tego nie planowałam, te szanse przyszły do mnie nagle. Na razie tyle fajnych mam rzeczy do zrobienia, że trochę szkoda – tłumaczyła w rozmowie z Wideoportalem.

Nie uważa tej sprawy za pilną, zwłaszcza, że wielu znanych aktorów nie ma za sobą studiów. – Choćby Daniel Olbrychski, który bez szkoły zrobił karierę aktorską i jest chodzącą legendą. Jest też wielu zagranicznych aktorów, którzy tak zrobili. To nie jest konieczność, ale warto ją mieć – uważa.

Natomiast podczas niedawnego pobytu w Alpach Julia dała wraz z Baronem krótki muzyczny występ. Czy w związku z tym oboje planują coś większego? – Dużo jest konfabulacji w mediach, że robię z Alkiem jakiś hit, piosenkę. Nie wykluczam tego, bo on jest zdolnym muzykiem, a ja lubię robić piosenki, tak że pożyjemy, zobaczymy – tajemniczo wyznała artystka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dobrego dnia i dużo pozytywnej energii Wam życzę! Uśmiechajcie się! 😃💖

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

fot. Instagram/juliawieniawa