Anna Wyszkoni odpowiada na zarzuty: Nie chcę wkręcać się w wojenki show-biznesowe

Anna Wyszkoni odpowiedziała na zarzuty stawiane jej przez Angelinę Konkol, żonę Adama Konkola, lidera zespołu Łzy, w którym wokalistka śpiewała. Angelina Konkol we wpisie na Facebooku zarzuciła piosenkarce, że ta bezprawnie wykonuje piosenki grupy.

„Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało – rozumiem. Ale odp….. się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym Ciebie już nie ma!” – napisała na Facebooku Angelina Konkol.

Anna Wyszkoni w wypowiedzi dla Wideoportalu odniosła się do tych zarzutów. – Pragnę sprostować, że to nie są piosenki Adama Konkola, tylko zespołu Łzy. Ja jestem współautorką i to jest cały komentarz, który jest wymagany. Milczałam przez cały ten czas i tego będę się trzymać, bo mam co robić w życiu – oświadczyła stanowczo. Dodała, że jeśli zajdzie taka potrzeba, w dalszym ciągu będzie korzystała z utworów Łez.

Od 9 lat skupiona jest jednak na solowej karierze. – Przygotowuję nowy materiał i na tym się skupiam. Nie chcę wkręcać się w wojenki show-biznesowe, bo to kompletnie nie ma sensu – ucięła temat.

fot. MWmedia