Beata Tadla broni Justynę Żyłę: Im większa krytyka jurorów, tym większa sympatia widzów

Beata Tadla odniosła się do słów ostrej krytyki ze strony jurorów, jakie otrzymała Justyna Żyła za swój występ w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Celebrytkę najmocniej skomentowała Iwona Pavlović. – Tańczyłaś jak przedszkolak, ale to chyba za duże słowo. Masakra. Pozostaje ci chyba tylko walka o SMS-y – wypaliła.

Beata Tadla w wywiadzie dla Wideoportalu stwierdziła, że rozumie stres i zdenerwowanie, zwłaszcza u takich osób, jak Justyna Żyła, która nie ma zbyt dużego doświadczenia medialnego. Dziennikarka radzi poczekać, aż celebrytka poczuje się pewniej na parkiecie. Poza tym uważa, że im mocniej Justyna będzie krytykowana przez jurorów, tym zyska większą sympatię wśród widzów.

Dziennikarka została zwyciężczynią poprzedniej, ósmej edycji,”Tańca z gwiazdami”. Wówczas media żyły jej rozstaniem z prezenterem pogody Jarosławem Kretem. W obecnej edycji kibicuje w szczególności Janowi Klimentowi (z którym zdobyła Kryształową Kulę), Dominice Tajner-Wiśniewskiej i Czadomanowi. Wszystkim uczestnikom życzy tak wspaniałej przygody medialnej, jaka była udziałem jej samej.

fot. Jarosław Antoniak/MWmedia