Patricia Kazadi o bojkocie TVP przez Michała Piróga: Długo wahał się nad decyzją

Niedawno Michał Piróg w dosadny sposób poinformował na Instagramie, że odmówił udziału w nowym programie TVP2 „Dance dance dance”. Swój wybór skomentował słowami: „Kiedy publiczna pyta, czy zatańczę w Dance, dance, dance, ja odpowiadam: tak, ale tylko na waszej pożegnalnej imprezie TVP”. Umieścił przy tym zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec. W odpowiedzi na jeden z komentarzy, napisał: „Piszę, żeby powiedzieć, że są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce”.

Patricia Kazadi, która w show TVP zatańczy razem ze swoją siostrą Victorią, zdradziła w rozmowie z Wideoportalem, że to ona namawiała Piróga, aby wziął udział w programie. Tancerz podobno długo wahał się z decyzją. Patricia uważa, że Michał, publikując tego rodzaju post, z pewnością nie miał złych intencji. – Jest istotne, żeby ludzie się uzupełniali, wymieniali, a nie reprezentowali jeden front. Społeczeństwo jest różnorodne, dzięki temu, że ludzie są różnych wyznań, różnych orientacji, pochodzeń i różnych poglądów politycznych – wyjaśniła celebrytka.

Patricia Kazadi od wielu lat związana jest z telewizją TVN. Aby wziąć udział w programie konkurencyjnej stacji, uzyskała specjalną zgodę od dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka.

fot. Instagram/michalpirog