Justyna Żyła o problemach małżeńskich: Kiedy wykrzyczałam to światu, poczułam ulgę

Justyna Żyła odniosła się do plotek na temat swojego burzliwego małżeństwa i rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Zaprzeczyła, jakoby miała pisać książkę autobiograficzną o ich wspólnym życiu. Nie chciała przy tym skomentować informacji o rzekomym rozwodzie.

Obecnie Justyna prowadzi videoblog o tematyce kulinarnej. Stara się nie czytać komentarzy w mediach społecznościowych, aby nie denerwować się hejtem. Za pośrednictwem internetu zaprzyjaźniła się z byłą żoną sportowca z Krakowa, która ma podobną historię małżeństwa do niej samej. Wyznała, że dzięki temu, iż ujawniła swoje problemy małżeńskie w mediach społecznościowych, poczuła ulgę. Z perspektywy czasu uważa, że nie ma recepty na udany związek, ani na rozstanie.

Justyna Żyła z dużym rozmachem planuje karierę medialną. Według informacji zdobytych przez Wideoportal trwają prace nad programem kulinarnym, który ma poprowadzić w telewizji publicznej. Jest również jedną z bohaterek filmu dokumentalnego przygotowywanego dla telewizji Discovery o osobach, które starają się zaistnieć w show-biznesie.

fot. Instagram/justynazyla